20% sleva na Allianz cestovní pojištění v ČR a na Slovensku

Pokud plánujete dovolenou v České republice, na Slovensku nebo jen v příhraničí, máme pro vás tip na Allianz cestovní pojištění.

Cestovní pojištění Allianz sleva 20 %

20% sleva na cestovní pojištění

Získejte 20% slevu na Allianz cestovní pojištění v ČR, na Slovensku a v příhraničí.

Platí pouze do 31.8.2020

Allianz cestovní pojištění MojeČeskoSlovensko

Allianz cestovní pojištění s rozšířenou asistencí platí na území České republiky a Slovenska + do 50 km za hranicemi ČR. Díky balíčku OPTIMAL získáte rozšířenou asistenci pro všechny případy.

Cena cestovního pojištění je cca 190 korun za týden pro jednotlivce. Cestovní pojištění pro rodinu se dvěma dětmi vyjde na týden od 571 korun.

  • Léčebné výlohy do 1 milionu
  • Asistenční služby 24h
  • Pojištění zavazadel 50 000 Kč
  • Odpovědnost 1 mil. Kč
  • Trvalé následky úrazu 400 000 Kč
  • Smrt úrazem 400 000 Kč
  • Denní odškodné
  • Doplňková rizika

Asistence Allianz navíc zahrnuje

Cykloasistenci

Platí na území České republiky a až 50 km za hranicemi ČR. Allianz vám pomůžeme při poruše, nehodě, vybití baterie, odcizení kola, elektrokola, tříkolky či tandemu.

Domácí asistenci

Pojišťovna Allianz se v případě havárie, poruchy elektřiny, potřeby deratizace a dezinsekce postará o Vaše bydlení. Stačí nechat klíče u sousedů/příbuzných.

NON-STOP lékaře

Budete mít k dispozici non-stop linku nebo online chat s lékařem, se kterým se můžete kdykoliv poradit o svém zdravotním stavu a komplikacích.

Kdy se vyplatí tuzemské cestovní pojištění Allianz?

I při turistických cestách po Česku se můžete nečekaně dostat do nepříjemné situace a některé náklady za vás vaše zdravotní pojišťovna neuhradí. Např. pojišťovna za vás neuhradí náklady na cestu domů zpět z nemocnice, nezaplatí doplatek na léky, které vám lékař předepíše nebo neuhradí náklady na pátrání záchranné služby v případě, že se ztratíte v horách.

Pojištění je výhodné i pro cyklisty, protože se vztahuje na opravu kola, odvoz do servisu i zapůjčení náhradního kola. Stejná asistence se vztahuje i pro motoristy a domácí asistence se postará o vaší domácnost v době vaší dovolené.

Jedete autem? Sjednejte si připojištění pro auto

K základnímu balíčku si můžete sjednat i připojištění pro automobily. Pokud budete mít poruchu, nehodu nebo vám někdo odcizí auto, Allianz zajistí opravu, vyproštění, odtah, náhradní dopravu do cílové destinace nebo pronájem náhradního vozidla a přistavení.

Mrkněte i na další pojištění Allianz:

Havarijní pojištění
Povinné ručení
✅ Pojištění domácnosti a odpovědnosti za škodu se slevou 40%

✅ Cestovní pojištění do zahraničí

5/5 - (6 hlasů)

Jaký je váš názor?