Jaký vybrat antivirový program na cesty i na doma?

Po několikaletých zkušenostech můžeme upřímně doporučit antivirus Kaspersky Internet Security spolu s Kaspersky Secure Connection, což je vlastně zabezpečená VPN ideální právě na cesty.

Antivirus Kaspersky jako vítěz testů

Naše doporučení dokazují i výsledky a doporučení oficiálních testů. Kaspersky Lab byl v 94 srovnávaných testech 77x na stupních vítězů! Doporučují jej například PCmag nebo PC WORLD jako nejlepší volbu.

1

Co dělat jako první?

Používáte-li Microsoft Windows doporučujeme nainstalovat jako první samotný antivirus, bohatě stačí verze Kaspersky Internet Security. Jeho výhodou je, že nevytěžuje počítač a odhaluje hrozby v reálném čase. I když nemáte verzi Total Security, tak chrání osobní údaje a přihlašování do internetového bankovnictví. Instalovat ho můžete také do mobilního telefonu se systémem Android, který je z větší části napadnutelný. 

Budete překvapeni jak jednoduché je program Kaspersky Internet Security obsluhovat!

Instalací antivirusu si zajistíte bezpečí při pohybu na internetu, stahování neznámých souborů nebo programů. Poskytne vám maximální ochranu hned po stažení a rozbalení souboru. Pokud je v souboru vir nebo škodlivý kód, antivirus Kaspersky okamžitě reaguje.

Kaspersky Internet Security s 30% slevou

Antivirus si můžete zakoupit online přímo na webových stránkách kaspersky.cz30% slevou za 756 Kč. Cena platí na 1 rok a pro 1 zařízení. Počet zařízení (max. 10) si můžete libovolně navýšit v košíku. Doporučujeme přidat ještě ochranu pomocí VPN Kaspersky Secure Connection za 140 Kč měsíčně.

2

Ochrana pomocí VPN

Antivirus na cestách není všechno, je potřeba se bránit pomocí zabezpečené VPN, což není nic jiného než jeden menší program, který vás připojí na VPN bez zdlouhavého nastavování.

Proč se vlastně chránit na cestách něčím jako je zabezpečená VPN?

Odposlouchávání wi-fi sítí v dnešním světě je bohužel běžnou věcí a nejde ani tak o to, že vám někdo může odcizit lehtivé nebo rodinné fotky z počítače. Mezi ukradenými daty mohou klidně být čísla platebních karet, které jste zadávali pro rezervaci ubytování nebo přihlášení do vašeho e-mailu, kde si pak snadno resetují všechny hesla, která potřebují. Dost strašení, nezabezpečené připojení jde zmanipulovat různě.

Je složité využívat zabezpečené VPN Kaspersky Secure Connection?

Vůbec ne! A vsadíme se, že to nebude stát ani 0,1% toho, o co byste mohli přijít v případě krádeže dat.

Stačí si nainstalovat malinký prográmek Secure Connection a lehce se klikem připojit na zabezpečenou síť. 

Na kolik antivirus Kaspersky Internet Security vyjde?

Za cca 140 Kč měsíčně (až pro 5 zařízení) si nainstalujete program Kaspersky Secure Connection, spustíte, připojíte a vaše připojení je okamžitě bezpečné. 

  • jste chránění na veřejných i domácích (pokud bydlíte u někoho přes AirBnB) wi-fi sítích
  • udržuje vaší soukromou komunikaci opravu soukromou
  • poloha ani IP adresa nebude odhalena

A co je na tom nejlepší?

VPN Kaspersky Secure Connection zajistí, že se vám bude rychleji načítat obsah, který je u některých webů jinak kontrolován a zakazován. Díky tomu, že geolokace není odhalena tohle vůbec nemusíte řešit :-). 

5/5 - (2 hlasů)

Jaký je váš názor?