Autobusem do Chorvatska – přímé spoje od 990 Kč s LeoExpress

Vyražte autobusem do Chorvatska s dopravcem LeoExpress. První spoj vyráží již 10.7.2020 a jízdenky jsou již v prodeji.

V pátek tam a v sobotu zpět

Autobusy do Chorvatska jedou každý pátek a každou sobotu se vrací zpět. Vyjíždí z Prahy, Tábora a Českých Budějovic. Do Prahy se můžete pohodlně dopravit vlakem LeoExpress, kde pohodlně přestoupíte na autobus LeoExpress.

Autobusem až na Makarskou

Autobus LeoExpress jezdí do oblíbených chorvatských letovisek jako je Makarská, Omiš, Zadar, Baška voda, Split, Šibenik a Vodice.

Autobusy LeoExpress jsou s polohovatelnými sedadly. Během cesty si můžete koupit pivo a různé nealkoholické nápoje. Nechybí ani Wi-Fi připojení, zásuvky u každého sedadla a klimatizace. S sebou si můžete vzít i jízdní kola, která si přikoupíte k jízdence.

Jízdenky do Chorvatska již od 990 Kč

Jízdenky do Chorvatska koupíte již od 990 Kč z Prahy a dalších měst.

Získejte slevu 20%

Pokud se chystáte jet autobusem do Chorvatska s celou rodinou nebo kamarády, můžete cestovat ještě výhodněji. Pro 4 a více osob vám LeoExpress dá 20% skupinovou slevu. Využít můžete i slevu 20 % na zpáteční jízdenku - sleva platí při současném nákupu jízdenek tam i zpět.

Proč jet autobusem do Chorvatska s LeoExpress?

1

Nastupte do autobusu tam, kde to máte nejblíž

Nastoupit můžete v Praze, Táboře a v Českých Budějovicích. Do Prahy pohodlně dojedete vlakem LeoExpress, kde snadno přestoupíte na autobus do Chorvatska.

2

Wi-Fi zdarma, a občerstvení na palubě

V autobuse je zdarma dostupné wi-fi připojení. Nechybí ani zásuvky a klimatizace. Koupit si můžete pivo a nealkoholické nápoje.

3

Čerpejte výhody Smile Clubu

Členové Smile Club mohou čerpat různé výhody věrnostního programu LeoExpress. Nově získáte po registraci cashback 2,5 % v leo kreditech.

Máme pro vás 50% slevu na cestovní pojištění

I když jedete jenom na Slovensko, nezapomeňte si jednat kvalitní cestování pojištění. Máme pro vás slevu na cestovní pojištění AXA 50%.

TIP: Zajeďte si vlakem na Slovensko od 419 Kč

A na závěr pro vás máme tip, jak cestovat vlakem na Slovensko.

5/5 - (2 hlasů)

Jaký je váš názor?