Axa cestovní pojištění online – získejte pojištění s 50% slevou

Také přemýšlíte, kde sjednat kvalitní cestovní pojištění do zahraničí? Máme pro vás tip! Vyzkoušejte cestovní pojištění od Axa Assistance. Pojišťovna AXA nabízí pojištění v nejvyšší možné kvalitě a její cestovní pojištění patří mezi nejkvalitnější pojištění u nás.

POZOR! VYUŽIJTE EXKLUZIVNÍ SLEVU 55%

Získat 55% slevu

Tuto slevu získáte pouze přes náš odkaz.

Cena cestovního pojištění není úplně nízká, ale my vám ukážeme, jak snadno snížit cestovní pojištění AXA na polovinu ceny. A cestovní pojištění s 50% slevou už je na nákladech znát. Slevu můžete získat jak na krátkodobé cestovní pojištění, tak i na dlouhodobé cestovní pojištění.

Získat slevu je přitom snadné. Pojišťovna Axa totiž sama, během celého roku nabízí slevy na cestovní pojištění. Stačí kliknout ZDE, a 50% sleva na cestovní pojištění je vaše. Slevový kupon zadáte v dolní části stránky do políčka “Mám slevový kód” a cena se vám rázem sníží o polovinu.

Kliknout si pro 50% slevu

Můžete se také na internetu podívat po slevových kódech. Pojišťovna Axa je pravidelně vydává na Faceboku a na různých webových stránkách svých partnerů, jako je např. O2 Extra Výhody apod.

Toto cestovní pojištění si můžete sjednat online odkudkoliv na světě a na všechny nabízené programy. Doporučujeme ale sjednávat cestovní pojištění v nejvyšším tarifu Excelent, kde jsou neomezené limity pro léčebné výlohy.

Připojištění pro rizikové sporty

V případě, že plánujete provozovat rizikové sporty, nezapomeňte na připojištění. Řada sportů, které se nám na první pohled mohou zdát jako “běžné sporty”, spadají do speciální kategorie “rizikové sporty”, které je třeba připojistit. Jaké sporty jsou rizikové můžete zjistit ZDE.

A jaké jsou výhody cestovního pojištění AXA?

Neomezené léčebné výlohy
Pokud v zahraničí onemocníte nebo se zraníte, pojišťovna AXA se postará o náklady na ošetření, léky i převozy.

Sjednání cestovního pojištnění online
Cestovní pojištění AXA zvládnete sjednat online. Zabere vám to jen pár minut.

Běžné sporty v základním pojištění
Více než 90 sporů je již zahrnuto v základním pojištnění. Pro tyto sporty se nemusíte připojišťovat.

Nonstop asistenční služba
Asistenční služba je v českém jazyce (v případě potřeby i v dalších jazycích) a je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

AXA cestovní pojištění zahrnuje

Pojištění asistenčních služeb
Pojištění léčebných výloh
Pojištění odpovědnosti za škodu
Úrazové pojištění
Pojištění zavazadel
Pojištění cestování letadlem
Pojištění právní asistence

4.6/5 - (4879 hlasů)

Jaký je váš názor?