Bellroy – nejlepší cestovní peněženka

Milujete cestování na lehko nebo jen chcete někomu blízkému, kdo rád cestuje, udělat radost originálním dárkem? Máme tu pro vás tip na velmi kvalitní cestovní peněženku Bellroy.

Cestovní peněženku s názvem Travel Wallet můžete mít v 5 barvách a její kvalitu oceníte hned, jak se ocitne ve vašich rukou.

Proč Bellroy?

Bellroy je australská společnost ručně vyrábějící velmi kvalitní, praktické a originální peneženky většinou z jemné hovězí kůže, které jsou velmi odolné, tenké a vydrží tím pádem opravdu dost dlouho.

Travel Wallet je tady!

Rozměry peněženky 15 x 9,7 centimentrů napovídají, že se nejedná a o klasické typy Bellroy peněženek. Po otevření Travel Wallet je téměř jasné proč tomu tak je.


bellroy-travel-wallet4

Přesně tak, do Travel Wallet lze pohodlně uložit váš cestovní pas, ale i 4 - 10 platebních nebo klientských karet. Cestovní peněženka má k dispozici i pero s náplní. Když dojde i náhradní, stačí se poohlédnou po náplni Pilot BRF-8F 0.7.

Díky délce peněženky do ní pohodlně umístíte i palubenky do letadla spolu s bankovkami.

bellroy-travel-wallet3

Potěší i tří-letá záruka, ale majitelé těchto peněženek ví, že i po třech letech je peněženka stále jako nová.

Objednávat můžete přímo na serveru Bellroy.com s doručením po celém světě zdarma. Upozorňujeme, že cena převyšuje částku 22 USD, která může být celním úřadem zdaněna. Nicméně vzhledem k velikosti balíčku se tak nestává, nemusíte se tedy bát. Doba od objednání do doručení se obvykle pohybuje okolo 14 dní.

bellroy-travel-wallet2

Musí být vaše?

Koupit Bellroy

Kromě cestovní peněženky nabízí Bellroy v sekci Travel ještě další produkty. Doporučujeme se mrknout například na Elements Travel, kam bez potíží dáte i mobilní telefon, klíč od kufru, otevírač SIM karet pro iPhone, SIM kartu, drobné, propisku i palubenky včetně pasu. Odolá i sněhu a má velikost 14cm x 11cm a je skvělým doplňkem, pokud potřebujete něco víc, než jen tenkou peněženku. Bellroy také vyrabí praktické kryty na iPhone, kam dáte náhradní SIM kartu a například jednu nebo 2 platební karty.

5/5 - (2 hlasů)

Jaký je váš názor?