Cestovní lahvičky na kosmetiku nejen do letadla

Cestování je neoddělitelnou součástí našeho života. Nicméně, při přípravě na cestu narážíme často na různé výzvy, a to zejména pokud cestujeme letadlem. Každý, kdo cestoval letadlem, určitě ví o omezeních týkajících se přepravy tekutin a proto pro vás máme tip na skvělé cestovní lahvičky na kosmetiku.

  • Podle pravidel Mezinárodní asociace letecké dopravy (IATA) můžete mít v příručním zavazadle tekutiny v lahvičkách do 100 ml.

Všechny tyto lahvičky by měly být umístěny v jednom průhledném, znovu uzavíratelném sáčku o objemu nejvýše 1 litr. Tento sáček musí být předložen samostatně při bezpečnostní kontrole. Ale kde tyto cestovní lahvičky koupit?

Kde cestovní lahvičky na kosmetiku koupit?

Máme pro vás tip na e-shop Tiskolino.cz, který rozumí potřebám moderního cestovatele a nabízí širokou škálu cestovních lahviček na kosmetiku do 100 ml, které splňují všechny požadavky pro přepravu tekutin v letadle. Potřebujete lahvičku na šampon nebo sprchový gel? Žádný problém.

Cestovní lahvičky na kosmetiku jsou k dispozici v několika barevných variantách. Vybrat si můžete průhledné, bílé ale i v designovém amber hnědém odstínu. Cestovní lahvičky jsou kvalitní a jsou vyrobené nejmodernější technologií a jsou vyrobené v EU. Díky různým typům uzávěrů (pumpička, rozprašovač, flip-top) jsou lahvičky vhodné na jakoukoliv kosmetiku. Lahvičky s pumpičkou jsou ideální na šampon, sprchový gel nebo krém. Cestovní lahvičky se sprejem se zase skvěle hodí na antibakteriální desinfekci. Lahvičky s flip-top uzávěrem můžete využít na odličovací vodu.

Cestování může být pohodlné i bez toho, abyste museli utrácet velké sumy peněz. Ať už potřebujete pouze jednu lahvičku nebo cestovní sadu lahviček po několika kusech, na Tiskolino.cz naleznete přesně to, co hledáte. Produkty jsou vždy skladem, takže nemusíte čekat dlouhé týdny na doručení vaší objednávky.

Nezáleží na tom, zda plánujete dovolenou letadlem nebo jen víkendový výlet. Díky cestovním lahvičkám na kosmetiku z Tiskolino.cz budete mít vše co potřebujete po ruce a v souladu s pravidly letecké dopravy.

5/5 - (2 hlasů)

Jaký je váš názor?