Cestovní pojištění Axa Assistance – SLEVA 55%

Plánujete cestu do zahraničí? Nezapomeňte na kvalitní cestovní pojištění. Máme pro Vás super tip, jak sjednat cestovní pojištění s 55% slevou.

POZOR: Sleva 55% již není aktuální, stále ale můžete získat slevu 50% s kódem: AFFAXA50

Cestovní pojištění Axa Assistance teď můžete získat s 50% slevou. Stačí kliknout na odkaz níže a 50% slevu na cestovní pojištění získáte automaticky.

Klikněte si pro 50% slevu

Cestovní pojištění sjednáte on-line přímo na webu pojištovny Axa Assistance a sjednání vám nezabere více, jak 3 minuty. Zvládne to každý. Vyplníte typ cestovního pojištění a pro koho ho potřebujete, věk, datum odjezdu a příjezdu a místo, kam jedete. Pak už jen zvolíte jeden ze 3 tarifů a případně přidáte připojištění.

Po vyplnění formuláře se vám automaticky cena sníží o 50%. Nezáleží na tom, jaký tarif si vyberete. Slevu získáte vždy.

Doporučujeme sjednávat cestovní pojištění od Axa Assistance v nejvyšším tarifu Excelent, které patří mezi nejkvalitnější v ČR, kde jsou neomezené limity pro léčebné výlohy (res. 500 milionů). V případě, že se Vám stane úraz nebo onemocníte, nemusíte si s ničím dělat starosti, pojišťovna AXA se postará o náklady na ošetření, léky i převozy.

Pozor: od roku 2018 není možné sjednávat cestovní pojištění Axa Assistance ze zahraničí. Sjednávejte proto cestovní pojištění už před odjezdem v ČR.

Cestovní pojištění pokrývá v základu více než 90 sportů. Pro některé rizikové se ale musíte připojistit. Mrkněte, které to jsou zde.

Proč si sjednat cestovní pojištění od Axa Assistance?

 • Nonstop asistenční služba v českém jazyce (v případě potřeby i v dalších jazycích). Je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
 • Pojištění asistenčních služeb
 • Pojištění léčebných výloh
 • Pojištění odpovědnosti za škodu
 • Úrazové pojištění
 • Pojištění zavazadel
 • Pojištění cestování letadlem
 • Pojištění právní asistence
 • 200 let zkušeností
 • Miliony pojištěných klientů
 • Pomoc kdekoliv na světě
 • Snadné pojištění on-line během 3 minut
 • Možnosti připojištění

K cestovnímu pojištění si můžete sjednat i další připojištění

Autoasistence na cestách
Chystáte-li se na dovolenou autem, můžete si sjednat připojištění “Autoasistence na cestách” které Vám zajistí opravu auta na místě nebo odtah do servisu a opravu.

Pojištění půjčeného vozidla
Připojistit si můžete také auto nebo motorku z autopůjčovny. Pojišťovna Vám uhradí v případě nehody spoluúčast, kterou po Vás bude půjčovna chtít.

Pojištění Drink povolen
S tímto typem připojištění si můžete dát bez obav alkoholický nápoj až do 0,8 promile (odpovídá to zhruba čtyřem pivům nebo panákům).

Pojištění manuální práce
Poslední možností připojištění je manuální práce. Je pro ty, kteří budou v zahraničí manuálně pracovat (ať už jako zaměstnanci nebo jako živnostníky). Často si tento typ sjednávají dělníci, elektrikáře nebo instalatéři.

Pojištění předčasného návratu
Pojištění se vztahuje na zmeškání odjezdu a předčasný návrat ze závažného důvodu (např. hospitalizace, úraz), který nastane na území ČR. Při předčasném návratu vám Axa zaplatí náklady na zpáteční cestu a kompenzaci nevyužité dovolené.

Jaké nabízí Axa assistance varianty pojištění?

Excelent (doporučujeme!)
Nejvyšší limit je 500 milionů na léčebné výlohy vč. nákladů na repatriaci či zásahu horské služby, 25 milionů na způsobené škody na zdraví. V ceně je navíc i pojištění zavazadel, právní asistence, odpovědnost za škodu na majetku, či pojištění cesty letadlem.

Komfort
Limity je 5 milionů na léčebné výlohy, 1 milion na způsobené škody na zdraví. V ceně je pojištění zavazadel, právní asistence, odpovědnost za škodu na majetku.

Reference
Limity je 2,5 milionu na léčebné výlohy, odpovědnost za škodu není v ceně. V ceně pojištění nejsou další důležitá rizika jako je například pojištění odpovědnosti.

Zajímá Vás cestovní pojištění i od dalších pojišťoven? Mrkněte se na naše srovnání!

4.9/5 - (49 hlasů)

Jaký je váš názor?