Pálava je turisticky velmi atraktivní lokalitou. Pokud přemýšlíte o dovolené v České republice, doporučujeme zavítat právě na Pálavu. Užijte si nejkrásnější část Moravy, kde s natáčel film Bobule a zažijte neskutečný relax.

Dovolená na Pálavě vás nadchne

Pálava patří k nejatraktivnějším místům v České republice a je ideálním místem pro aktivní i relaxační dovolenou. Na Pálavu můžete vyrazit s dětmi i bez nich. Můžete ji projet na kole po viničních stezkách nebo projít pěšky. Na Pálavě zkrátka prožijete nezapomenutelnou dovolenou.
Oblast v okolí Děvína je nejkrásnější!
Pálava je krásná oblast a hravě strčí do kapsy všechny národní parky u nás. Mezi turisty je vůbec nejoblíbenější oblast kolem Děvína. Najdete tu neskutečně krásnou přírodu, v které se kombinují vápencová skaliska, dubové lesy i stepní louky s kvetoucími kytkami. Jinde byste takovou kombinaci hledali jen těžko. Z Děvína je navíc krásný výhled na okolí Pálavy a za krásného počasí dohlédnete až na Slovensko.
Na Pálavě je spoustu krásných míst, nevynechejte ani jedno z nich
Přímo v obci Pavlov najdete několik cyklostras a zříceninu hradu Dívčí hrad, ke které můžete přímo dojít a užít si výhled na vodní nádrž Nové Mlýny. Zavítat můžete i do místních vinných sklípků. Navštívit můžete i Sirotčí hrádek nad vsí Klentnice nebo si udělejte výlet do Valtic nebo navštívte zámek Lednice.

Vybrali jsme pro vás nejlepší ubytování v ČR

Na našem partnerském serveru jsou nejlepší hotely a destinace České republiky.

Zobrazit nejlepší místa

Informace o destinaci

Najít více