Chorvatsko je považováno za perlu středomoří. Turisty každého věku láká na svou uvolněnou atmosféru a cenovou dostupnost.

Chorvatsko je považováno za perlu středomoří. Mimořádná členitost pobřeží dodává Chorvatsku zvláštní ráz a půvab. Součástí Chorvatska je velké množství krásných ostrovů a ostrůvků v Jaderském moři, které se staly oblíbeným cílem mnoha turistů.

Na konci 90. letech zažila tato země díky svým přírodním krásám, kultuře a blízké poloze turistický boom. Ten způsobil, že se z Chorvatska stala nejoblíbenější turistická destinace v oblasti Středozemního moře. Z Chorvatska činí ideální místo pro letní dovolenou zejména příjemné středomořské klima, průzračně čisté moře a krásné písečné pláže například na ostrově Rab, Krk, Cres, Hvar a Korčule.

Informace o destinaci

Najít více  

Články o destinaci

Najít více  

Autobusem do Chorvatska – slevový kód na zájezd

Plánujete dovolenou autobusem do Chorvatska? Máme pro vás tip na nabídku zájezdů od Cestovní kanceláře CK České Kormidlo, kde si vyberete autobusový zájezd do Chorvatska s garancí nejnižší ceny a ubytováním pro děti zdarma. Máme pro vás slevový kód na zájezd do Chorvatska SLEVOVÝ KÓD na zájezd do Chorvatska   Zkopírovat kód a přejít na web Dovolená autobusem do Chorvatska přímo u moře a navíc se …

Číst dále  

Dovolená v Chorvatsku přímo u moře

Hledáte dovolenou v Chorvatsku přímo u moře? Mrkněte na nabídku CK České Kormidlo - dovolená v Chorvatsku přímo u moře s garancí nejnižší ceny a ubytováním pro děti zdarma. Využijte slevový kód SLEVOVÝ KÓD na zájezdy do Chorvatska   Zkopírovat kód a přejít na web Dovolená v Chorvatsku přímo u moře se slevou. Výše slevy se mění. Platí pouze do odvolání Dovolená v Chorvatsku u moře se slevou Vytvořte si rezervaci zájezdu …

Číst dále  

Chorvatsko je ideálním místem pro báječnou dovolenou s dětmi

Pokud hledáte dovolenou s dětmi, kterou pohodlně zvládnete autem, zároveň budete u moře a užijete si ji celá rodina, Chorvatsko Vás určitě nezklame. Výhod, které mluví v jeho prospěch je hned několik. Cesta autem do Chorvatska je rozumně dlouhá i pro Vaše nejmenší účastníky, na místě se nebudete muset stresovat s jazykovou bariérou, čisté moře, krásná příroda kolem a bohatá nabídka zábavy pro celou rodinu. Vysokou kvalitu …

Číst dále  

Cesta do Chorvatska

Chystáte se do Chorvatska? Poradíme vám, jak naplánovat cestu, jaké jsou dopravní předpisy, na co si dát pozor i na kolik vás cesta do Chorvatska výjde.

Číst dále  

Ceny v Chorvatsku

Zjistěte, jaké jsou ceny Chorvatsku. Jaké jsou ceny potravin a na kolik vás výjde večeře v restauraci. Také vám poradíme, jaké dávat spropitné.

Číst dále  

Jak se vám líbí v této destinaci?