Je váš sen prožít nezapomenutelnou dovolenou, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat? Vydejte se do Dominikánské republiky, do skutečného ráje na zemi.

Tato úchvatná karibská země je přímo stvořená pro pohodovou dovolenou na krásných písečných bílých plážích u tyrkysového moře. Jednou z velkých výhod dovolené v této zemi je její cena, jen málo z karibských zemích je tak cenově přijatelných jako Dominikánská republika. Ať už hledáte relaxaci, nebo chcete prožít dobrodružství v podobě vodních sportů nebo objevovat krásy přírody, určitě nebudete Dominikánskou republikou zklamáni.

Informace o destinaci

Najít více  

Články o destinaci

Najít více  

Isla Saona – ráj na zemi, který nesmíte vynechat

Isla Saona Jesliže je Dominikánská republika rájem na zemi, tak o ostrově Saona to platí dvojnásob. Není náhodou, že se tento karibský ostrov s dlouhými plážemi s bílým jemným pískem a kokosovými palmami, stal vyhledávaným cílem tisíce turistů. Ostrov je 25 km dlouhý a široký 5 km. Dnes je toto unikátní místo součástí národního parku. Pokud budete mít zájem tento úchvatný ostrůvek navštívit, vyplatí se …

Číst dále  

Počasí v Dominikánské republice

Chystáte se do Dominikánské republiky, ale nejste si jisti, jaké období je pro návštěvu nejlepší? V tomto článku se dozvíte, jaké počasí můžete čekat v jednotlivých měsících a jaké jsou teploty. Také vám poradíme, kdy jet a kdy raději nejezdit. Jaká je předpověď počasí? Teplota Průměrná denní teplota se v dominikánské republice pohybuje mezi 29 °C a v noci pak kolem 20°C. Teplota vody je v průměru 26°C. Teplota je …

Číst dále  

Co nevynechat v Santo Domingo

Santo Domingo milují turisté nejen kvůli barvité a dlouhé historii, ale také kvůli bohatému nočnímu a kulturnímu životu. Mrkněte se na naše tipy. Mrkněte se, co nesmíte v Santo Domingo vynechat.

Číst dále  

Jak se vám líbí v této destinaci?