Tunisko - země omamného orientu. Tunisko je zemí plné kontrastů, které svým návštěvníků nabízí nevšední zážitky z divokého africké prostředí.

Dovolená v Tunisku má hned několik výhod, jednou z nich je jeho vzdálenost. Pokud toužíte poznat exotiku a nechcete cestovat přes půl světa, je Tunisko tím pravým místem. Je od nás vzdálené pouhé dvě a půl hodiny letadlem. Spustu lidí na Tunisku odrazuje skutečnost, že je zemí muslimskou. Přílivem turistů však podléhá stále více evropskému vlivu.

V této zemi vládne poměrně velká tolerance a otevřenost k jiným kulturám a náboženstvím, než je tomu v jiných islámských zemích, což je jeho velkou předností. Místní lidé také na některé evropany mohou působit příliš “dotěrně” ale na druhou stranu jim to nemůžeme mít za zlé, oni to mají v povaze, jsou milí, veselí a hlavně žijí neuspěchaným životem. Tato exotická země nenabízí pouze dlouhé písečné pláže a hotelové komplexy, možností je daleko více. Tunisko má mnoho tváří a záleží na každém, jakou podobu chce spatřit.

Tunisko je krásnou zemí a lidé v něm jsou srdeční, tato země ale umí být i drsná, stejně jako život v ní.

Můžete strávit dovolenou odpočinkem na pláži, ale můžete zažít i spoustu dobrodružství. Milovníci kultury a historie mohou objevovat krásy bezpočet starověkých památek a poznat kulturu a skutečný život místních obyvatel. Dobrodruzi se zas mohou vydat na velbloudech do pouště.

V Tunisku prostě zažijete nezapomenutelnou atmosféru, kvůli které za návštěvu stojí!

Informace o destinaci

Najít více  

Články o destinaci

Najít více  

Jak se vám líbí v této destinaci?