Kde koupit dezinfekce na roušky a respirátory?

Nano roušky a respirátory jsou vhodné do letadel, autobusů i vlaků, kde je klimatizace a kde se snadno přenášejí viry a bakterie. Pokud jste si pořídili nano roušku nebo respirátor, pak pro vás máme tip s kterým prodloužíte jejich životnost v podobě dezinfekce na roušky a respirátory. Dezinfekci stačí aplikovat po sundání a před každým nasazením nano roušky nebo respirátoru.

Domácí lízátkový test na COVID NOVINKA

Výsledek do 15 minut. Certifikován pro domácí použití. Test ze slin s přesností > 95%. Vhodný pro všechny. Na test přispívá pojišťovna.
Nakoupit

Jaké typy dezinfekce na roušky a respirátory koupit?

1

Regenerace roušek a respirátorů PURE 100% Gold 100 ml

Krystalicky čistá dezinfekce roušek, která výrazně prodlužuje životnost roušek, neobsahuje aromata, nedráždí a je hypoalergenní. Používá se před samotným nošením roušky jako dodatečný štít a zároveň po nošení jako dezinfekční regenerace. Vhodná pro nano produkty.

2

PURE 100% regenerace roušek a respirátorů 100 ml

Regeneruje a především dezinfikuje roušky i respirátory. Vhodné na na roušky a respirátory s nanovlákennou membránou firmy nanoSPACE. Přípravek lze aplikovat na roušky bavlněné i jednorázové z netkané textilie. Je bez vůně, nevyvolává nepříjemné pocity při nošení roušky.

Domácí rychlotest na COVID 95,8%

klinická účinnost.
Ze slin. Výsledek do 15 minut.
Nakoupit

Jaký je váš názor?