Domácí test na covid pro děti – jaký koupit?

Na koronavirus můžete děti otestovat snadno ze slin pomocí domácích testů, které jsou rychlé, velmi přesné a nejsou nepříjemné jako výtěrové testy z nosu. Máme pro vás tip na domácí test na covid pro děti V-Chek, který se stal velkým hitem v Rakousku, Německu, Itálii nebo Španělsku.

Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví je test V‑Chek 2019‑CoV antigen test povolen pro použití k sebetestování (domácí použití).

Otestovat se s ním zvládnou i děti

Pokud hledáte vhodný domácí test na covid pro děti, vyzkoušejte tzv. lízátkový test na covid V-Chek. Jedná se o novou unikátní metodu pro antigenní testování na koronavirus ze slin. Testování s ním je tak snadné, že to zvládne úplně každý, včetně dětí. Lízátkový test vhodný pro testování děti koupíte např. v internetové lékárně Pilulka.cz

Přesnost testu je 98,44% a vyhodnocení zobrazí do 15 minut. Lízátkový test je certifikovaný a v ČR volně prodejný.

Jak se může dítě otestovat?

Děti s ním můžete otestovat v klidu doma, zvládnou to i sami. Stačí vložit lízátko (houbičku) do úst, poté ji zacvaknout do pouzdra a do 15 minut budete vědět, jestli je test na koronavirus pozitivní či nikoliv.

Lízátkový test navíc odhalí i nové mutace koronaviru.

Kde koupit lízátkový test na COVID-19?

1

Lízátkový test na COVID-19 na Pilulka.cz

Lízátkový test na COVID-19 koupíte v e-shopu pilulka.cz. K dostání je zatím ve velkém balení po 20 kusech (menší balení je plánováno). Jeden kus vyjde na 190 Kč.

Co je lízátkový test na Covid?

Lízátkový neboli houbičkový a žvýkačkový test na COVID-19 je nový test na covid, který funguje na základě unikátní metody antigenní testování na koronavirus ze slin. V ČR je tento test volně prodejný bez jakéhokoliv omezení a testování je rychlé, přesné a bezbolestné. Otestovat se s ním zvládnou i sami děti.

Přesnost testu je 98,44% a vyhodnocení zobrazí do 15 minut

Výhodou lzátkového test je, že se odběr vzorku neprovádí stěry ani vykašláváním slin, ale pouhým vložením odběrového tamponu – „lízátka“ do úst (na 90 sekund). Výsledek je velmi přesný a je k dispozici do 15 minut.

Jaké jsou výhody lízátkového testu na koronavirus V-Chek ze slin?

  • Citlivost: 95,65%
  • Přesnost: 98,44%
  • Efektivní i při mutacích viru
  • Výsledek přesně po 15 minutách
  • Vhodné pro všechny
  • Certifikováno Ministerstvem zdravotnictví
  • Na test 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test Card přispívá zdravotní pojišťovna

Návod, jak použít lízátkový test na covid-19

1

Vybalte sadu

Testování je velmi jednoduché, restovací souprava se skládá pouze ze dvou částí. Před použitím nejezte ani nepijte 2 hodiny.

2

Vložte 'lízátko' do úst

A ponechejte ho v ústech 90 sekund. Navrchu lízátka se objeví modrá tečka.

3

Vložte do kazety

Zacvakněte rukojeť s houbou do testovací kazety.

4

Zkontrolujte výsledek

Po 15 minutách se na kazetě objeví výsledek.

Plivací test vhodný pro děti

Děti můžete otestovat na koronavirus i pomocí jednorázového domácího testu Newgene. Cena za jedno balení se pohybuje kolem 300 Kč a koupíte ho v e-shopu rouska.cz. Jedná se o plivací test.

POZOR: Domácí testy na koronavirus jsou pouze orientační na možnou přítomnost viru COVID-19 a nenahrazují odborné potvrzení z odběrného místa. Pokud je domácí test pozitivní, kontaktujte svého ošetřujícího praktického lékaře.

4.9/5 - (22 hlasů)

Jaký je váš názor?