Dovolená na Koh Samui (letenka z Prahy + hotel na 14 dní) – 16 422 Kč

Je čas naplánovat podzimní dovolenou! Sestavili jsme cestovní balíček do exotického Thajska za luxusní cenu. Dovolená na kokosovém ostrově Ko Samui vás může vyjít pod 17 tisíc korun.

Dovolená na Koh Samui

Stačí se inspirovat naším dnešním tipem na zpáteční letenku na Koh Samui a ubytování na 14 nocí. Letenka + ubytování vás výjde na 16 422 Kč.

Letenka na Koh Samui

Letenky na Koh Samui z Prahy zakoupíte s aerolinkou Austrian Airlines a Bangkok Airways za 14 990 Kč.

Rezervujte si akční letenky na Koh Samui z Prahy

Levné letenky na Koh Samui zakoupíte přes prodejce letenek Pelikan.cz.

Vybrat termín

Levné letenky můžete zakoupit na termíny v září, říjnu a listopadu.

Na cestě vás čekají 2 přestupy. Jeden přestup je ve Vídni a druhý přestup v Bangkoku. V ceně letenky je jedno odbavené zavazadlo do maximální hmotnosti 23 kg a jedno příruční zavazadlo. Cena za letenku zahrnuje všechny poplatky a je konečná.

Super je, že přestupy jsou časově optimální a dobře na sebe navazují. Nemusíte tak trávit zbytečně dlouhé hodiny na letišti nebo hledat ubytování v přestupní destinaci. O zavazadla se nemusíte starat, vyzvednete si je až na Koh Samui.

Letenky na Koh Samui

Ubytování na Koh Samui

Thajsko je velmi levnou destinací. Měli jsme možnost navštívit jak ostrov Koh Samui, tak i Phuket a můžeme potvrdit, že jsou ceny stále velmi nízké. Na Koh Samui jsou ceny dokonce výrazně nižší, než na Phuketu.

Jako příklad jsme vybrali komfortní ubytování v hotelu The Cottage @ Samui v oblíbené lokalitě Lamai.
Vybrat ubytování

Například 14 nocí za dvoulůžkový bungalov s terasou a vlastní koupelnou (v termínu od 8.11. - 22.11.) můžete rezervovat za super nízkou cenu 2 863 Kč na Booking.com.

Hotel má velmi dobré hodnocení a nachází se 2 minuty chůze od pláže. V ceně je i bezplatná wi-fi. V ceně ubytování sice není jídlo, ale vzhledem k tomu, že je v Thajsku jídlo velmi levné a najíte se na každém rohu, vůbec není potřeba.

Dovolená na Koh Samui

Ubytování na 14 nocí pro jednu osobu tak vychází na 1 432 Kč (cca 102 Kč na noc). V ceně není zahrnut poplatek za služby (10%), DPH (7%) a městská daň (1%). I tak je ale cena bezkonkurenční.

Tento hotel je pouze příkladem, při výběru ubytování se řiďte svými preferencemi. Ubytování můžete sehnat dokonce ještě levněji nebo naopak se ubytovat v dražším luxusnějším hotelu.

Vízum do Thajska není potřeba

Čeští občané nepotřebují pro cestu do Thajska vízum (pokud pobyt nepřesáhne 30 dnů).

Vystačíte si s platným cestovním pasem (musí platit ještě 6 měsíců po odjezdu z Thajska). Po příletu do Bangkoku (kde budete přestupovat na vnitrostátní let), vám úředník na imigračním vyznačí do pasu dobu povoleného pobytu.

Jak se dostat z letiště?

Z letiště se do hotelu dostanete taxíkem. Chytnete si ho hned na letišti. Levnější jsou taxíky VAN, které jsou pro několik lidí, které řidič postupně rozváží do cílových míst. Jízda z letiště do hotelu by vás měla vyjít max. 200 bahtů za osobu.

TIP CestujSnadno

Přečtěte si náš tip, jak snadno a levně zařídit mobilní internet v Thajsku zde.

Celkový přehled

Cena16 422 Kč
Termínyzáří, říjen, listopad 2016
Zavazadlo23 kg
Letecká splečnostAustrian Airlines
5/5 - (1 hlasů)
Licence k hlavní fotografii:
© CestujSnadno.cz

Jaký je váš názor?