GRAMMARLY kontrola anglické gramatiky online

Grammarly bude online parťákem pro vaší angličtinu

Každý čas od času potřebuje napsat nějakou tu větu anglicky (ať už kvůli práci nebo cestování), ideálně tak, aby nebylo poznat, že jste text dávali dohromady pomocí překladače. Proto pro vás máme tip na jednoduchý nástroj Grammarly pro kontrolu anglické gramatiky.

Při psaní angličtiny většina z nás volí špatné předložky, vynecháváme členy nebo si pleteme frázová slovesa. Nástroj Grammarly v reálném čase opravuje chyby ve slovech, kontroluje gramatiku a stylistiku. Dokonce nabízí i varianty, jak můžete text napsat ještě lépe.

Kde Grammarly můžete používat?

Grammarly můžete využívat úplně všude kde se vám to hodí, ať už píšete email, dokument ve Wordu. Grammarly v reálném čase kontroluje co píšete. Funguje jako o samostatný program, online na webu nebo jako plugin do prohlížeče Chrome, který funguje automaticky.

Jaké jsou výhody kontroly anglické gramatiky Grammarly?

  • Podrobné vysvětlené každé opravy
  • Popis chyby a návrh opravy
  • Popis gramatického pravidly a příklady
  • Integrace do Google dokumentů a Wordu
  • Využít ho můžete i v rámci svého sebevzdělávání v anglickém jazyce
  • bezplatná verze odhalí chyby ve více jak 90% případů
  • Hlídá hláskování, gramatiku, interpunkci, slovní zásobu a plagiátorství

Pro koho je kontrola anglické gramatiky Grammarly určena?

Nástroj Grammarly nejvíce ocení ti, kteří potřebují psát anglicky často, ale je vhodný i pro ty, chtějí se chtějí v angličtině zdokonalit. I kdybyste potřebovali napsat jen pár vět ročně, rozhodně se vám bude tento nástroj hodit a doporučujeme ho vyzkoušet.

Placená verze nebo verze zdarma?

Grammarly je v základní verzi zcela zdarma a nemá výraznější omezení oproti placené verzi. Pro běžné psaní anglického textu si s ní vystačíte. Pokud ale píšete anglicky často, doporučujeme právě placenou verzi v které získáte navíc desítky návrhů týkající se stylistiky a odhalí vám pár chyb navíc. Ukáže vám jaká slova nadměrně užíváte, navrhne vám jiná, upozorní na plagiátorství nebo nabídne extra pravopisná pravidla.

Kolik Grammarly stojí?

Pokud budete mít zájem o placený tarif, bude vás to stát od 11,67 dolarů za měsíc při roční platbě. Mrkněte na ceník Grammarly.

Jak si založit účet Grammarly?

Založení účtu je rychlé. Stačí zadat email a jste zaregistrovaní. Přihlásit se můžete také přes účet na Googlu nebo na Facebooku.

5/5 - (3 hlasů)

Jaký je váš názor?