Hotel Cavo Tagoo Mykonos – vybírame pro vás hotely

Rozhodujete se, kde trávit letošní letní pohádkovou dovolenou a nechcete daleko, protože v říjnu letíte do Thajska?

Ok, děti nechte doma, zabookujte letenky na řecký ostrov Mykonos a letíme! U Avis autopůjčovny zvažte něco jako Opel Astra za přibližně 10.000 Kč na týden nebo kabriolet VW EOS za dvonásobek. Je to na vás, ale protože peníze díky hotelu nehrajou úplně roli, vemte EOSe a jedeme na severo-západ ostrova.

Za decentních 10 minut jízdy z letiště s otevřenou střechou se dostanete do kouzelného pětihvězdičkového hotelu s názvem Cavo Tagoo...

Za decentních 10 minut jízdy s otevřenou střechou se dostanete do kouzelného pětihvězdičkového hotelu s názvem Cavo Tagoo v oblasti jen 600 metrů daleko od centra města Mykonos. O to tady ale teď nejde, neděláme pořad z veřejnoprávní televize… Hotel je díky západní straně ostrova dokonalý k focení zapadů slunce ze všech možných i nemožných úhlů! Snadno si tak vyzdobíte svoje sociální profily jako Facebook a Instagram tolika fotkama, že po příletu domů nebudete mít s kým zajít na kafe :-). A o to tu jde!

"Zdejší “downtown” Mykonos je opravdu malebný, plný skutečně krásných restaurací a hospůdek s výhledem na moře. Noční život nečekaně není úplně tak divoký jako v Miami, ale věřte, že si to tu zamilujete!"

Zpět k hotelu, Cavo Tagoo jak už pět hvězd napovídá je luxusní hotel ležící přes silnici “na menší skále” s přepuštěným bazénem a několika skoro-celebritama v něm. Krom toho maji X dalších bazénů u hotelových pokojů… Ty jsou velmi příjemně zařízeny do moderního stylu, avšak vštípeného do klasické řecké architektury. Jo, dohromady to fakt nemá chybu. Co říkáte:

 

Kam k moři?

Sedněte do EOSe, stáhněte střechu a vyrážíme na pláž Psarou nebo Agios Ioannis, která je dost malá a v červenci se tam nejspíš nevejdete. Takže v krajním případě pak můžete zkusit Ornos Beach, ale bacha je to vyhlášená pláž pro rodiny s dětmi, která je svou polohou chráněná proti větru. Tak pozor ať celou noc neprozvracíte v luxusním hotelu z luxusního úpalu :-).

Hotel rekonstruoval oceněný architekt Paris Liakos v roce 2006, to vám asi nic neřekne, ale musíme uznat, že to provedl skvěle - jinak tam stojí už od roku 1983. V hotelu je k dispozici 80 pokojů + několik pokojů pro služebnictvo. Dále je zde hotelové SPA, restaurace, bar u bazénu a fitko (tím si nekažte den).

Hotelová restaurace

Ostrov jako dovolenkovou destinaci hodnotíme: ****
Hotel má naše provizorní hodnocení: 92%
Cena za noc vč. snídaně: 24 500 Kč

5/5 - (2 hlasů)