Kde koupit antigenní testy?

Chtěli byste se otestovat na koronavirus a přesmýšlíte, kde koupit antigenní testy? Máme pro vás tip na antigenní testy schválené Ministerstvem zdravotnictví pro sebetestování, které jsou vhodné pro domácí použití i pro testování na covid ve firmách.

15% sleva na COVID testy Wantai na Pilulka.cz

Slevový kód - 15% na Covid testy Wantai, schválené MZČR pro samotestování. Platí pro minimální hodnotu objednávky 1000 Kč. Kupon vložte v košíku do políčka "Máte dárkový poukaz?".

Platí pouze do 30.4.2021

Tipy na e-shopy, v kterých koupíte antigenní testy

1

Antigenní testy na Pilulka.cz

V e-shopu lékárny pilulka.cz můžete koupit několik druhů antigenních testů, které byly schváleny Ministerstvem zdravotnictví pro sebetestování. Mezi nejlépe hodnocené testy patří lízátkový test V-Chec ze slin.

2

Antigenní testy na Dr.max.cz

Další možností, kde koupit antigenní testy je e-shop lékárny Dr.Max. Lékárna nabízí několik druhů antigenních testů, které byly schváleny Ministerstvem zdravotnictví pro sebetestování. V nabídce jsou zatím testy ve velkém balení kolem 20 - 25 kusů.

3

Antigenní testy na Lekarna.cz

Antigenní testy na covid nabízí také Lekarna.cz. Koupit zde můžete např. testy ze slin Realy Tech nebo výtěrové testy z nosohltanu Safecare.

4

Antigenní testy na Sevt.cz

Kromě internetových lékáren se můžete poohlédnout po antigenních testech v různých e-shopech. Mrkněte na nabídku covid testů na Sevt.cz.

5/5 - (1 hlasů)

Jaký je váš názor?