Kde koupit domácí test na Covid?

Rádi byste se otestovali na koronavirus doma ještě před tím než si koupíte dovolenou, vyrazíte na návštěvu za rodinou nebo jen tak pro jistotu? Ale nevíte, jak a kde koupit domácí test na Covid? Mrkněte na náš článek, v Česku je již možné koupit si domácí test na covid a to ve vybraných lékárnách a e-shopech.

POZOR: Tyto domácí testy na Covid jsou pouze orientační na možnou přítomnost viru COVID-19. Pokud chcete jet např. do zahraničí, musíte mít odborné potvrzení z odběrného místa.

Kde koupit test na Covid?

1

Lízátkový test ze slin na Pilulka.cz

Snadné domácí testování na covid nabízí tzv. "lízátkový" test V-Chek. Testování s ním je tak snadné, že to zvládnou i děti a funguje na základě unikátní metody antigenní testování na koronavirus ze slin. Lízátkový test odhalí i nové mutace koronaviru. Na internetu ho koupíte v e-shopu pilulka.cz. K dostání je zatím pouze ve velkém balení po 20 kusech. Cena jednoho testu vyjde na 190 Kč. Velmi oblíbený je tento test v Rakousku, Německu, Itálii nebo Španělsku.

2

Domácí test na Covid ze slin na rouska.cz

Rychlotest na Covid-19 koupíte v e-shopu rouska.cz. Jedná se o certifikovaný jednorázový rychlotest ze slin od firmy Newgene. Výsledek získáte do 15 minut. Cena jednorázového testu se pohybuje kolem 299 Kč.

Jaké jsou výhody testu na Covid Newgene ze slin?

  • Výsledek získáte do 15 minut
  • Klinická účinnost: 95,8%
  • snadné a bezbolestné testování ze slin (nikoliv ze stěrů)
3

Domácí test na Covid v lékárně Drmax.cz

Domácí test na koronavirus pohodlně koupíte také v lékárně drmax.cz, kde si ho můžete objednat na e-shopu nebo rezervovat v některé lékárně Dr.Max. V nabídce mají stejný jednorázový rychlotest na Covid-19 ze slin Newgene (který ale často bývá vyprodaný) a nebo výtěrový test z nosohltanu, který je určený pouze zdravotníkům.

4

Domácí test na Covid v lékárně Pilulka.cz

Dalším tipem, kde koupit domácí test na Covid je internetová lékárna pilulka.cz. V jejich e-shopu můžete koupit domácí test na Covid-19 založený na principu kloktání dutiny ústní a hltanu.

POZOR: Pilulka vám test navíc dodá se službu laboratorního PCR testu s výsledkem do druhého dne. Nákup testu je ale zatím možný pouze s dopravou Pilulka Auto (Praha a okolí).

SUPER kurz grafiky on-line

On-line kurz grafiky, který funguje. 200+ recenzí. 100% ověřeno studenty! Od tvůrce CestujSnadno.cz.

Mrknout na kurz

Jaké jsou výhody kloktacího testu na Covid?

  • Odběr kloktáním je oproti odběru z nosohltanu příjemný a nedráždí sliznice
  • Odběr kloktáním je srovnatelně kvalitní jako odběr z nosohltanu
  • V případě domácího odběru můžete sami vyplnit elektronickou žádanku a urychlit proces zpracování

Kolik domácí test na Covid stojí?

Jednorázový rychlostech ze slin koupíte za cca 300 Kč. Ceny domácích výtěrových testů jsou kolem 200 Kč za 1 kus (prodávají se v sadě po 5 kusech nebo 25 kusech). Domácí kloktací test na Covid koupíte za cca 1400 Kč.

Nezapomeňte na ochranné pomůcky

Přibalte si na cestu dezinfekci a jednorázové roušky nebo respirátory FFP2, budou se vám hodit na letištích, v letadle a na dalších místech v zahraničí, kde jsou povinné, ale využijete je i doma.

5/5 - (1 hlasů)

Jaký je váš názor?