Letenky do Kanady z Prahy za 10 990 Kč

Díky levným letenkám polské aerolinky LOT teď můžete podniknout snadnou cestu do nejlidnatějšího města Kanady, do Toronta a navíc za velmi lákavou cenu. Letenky do Kanady z Prahy můžete zakoupit za 10 990 Kč.

Kanada má svým návštěvníkům určitě co nabídnout, proto právem patří k nejoblíbenějším letenkovým destinacím.

Pokud i vás země jako je Kanada láká, není nic snažšího, než si rezervovat levné letenky do Kanady. Termínů za cenu 10 990 Kč je zatím dostatek, takže se nemusíte bát, že nebudete mít z čeho vybírat.

Nejlevnější letenky do Kanady můžete zakoupit na období od ledna do března. Čeká vás jeden krátký přestup ve Varšavě. Pokud se chcete do Toronta dostat co nejpohodlněji, doporučujeme vybrat let s 3 hodinovým přestupem, který je pro tuto cestu časově optimální.

Doba letu z Prahy do Varšavy je 1 hodina a 15 minut a z Varšavy do Kanady 9 hodin a 30 minut. V ceně letenky je i odbavené zavazadlo o hmotnosti do 23 kg.Rezervujte si levné letenky do Kanady

Letenky můžete rezervovat přes Pelikána. Zakoupení letenky je snadné, nepotřebujete k tomu ani znalost cizího jazyka.

Vybrat termín

Letenky do Kanady

Letenky do Kanady z Prahy

Letenky do Kanady z Prahy

Letenky do Kanady -Toronta

 

Cestovní povolení eTA

Pro cestu do Kanady je nutný cestovní pas s platností ještě 6 měsíců po návratu z Kanady domů (pokud pobyt nepřesáhl 180 dní) a dostatek finančních prostředků.

Od 15. března 2016 budete kromě cestovního pasu nově potřebovat i elektronické cestovní povolení, tzv. eTA vízum a to i v případě tranzitu.

Tento systém je velmi podobný tomu americkému, kde si vyřizujete povolení ESTA. Cena za podání žádosti je 7 CAD (cca 124 Kč). Vyřízení je rychlé, povolení obdržíte obvykle během pár minut.

Do 15.3.2016 je eTa na dobrovolné bázi, ale od 15.3.2016 již letecké společnosti nepřijmou k přepravě do Kanady cestujícího bez platného povolení eTA. Pokud plánujete navšívit zároveň i USA, nezapomeňte si vyřídit také povolení ESTA.

Více informací naleznete na stránkách mzv.cz.

Ubytování v Kanadě

Najděte nejlepší ubytování na booking.com. Nebo se zkuste poohlídnout po ubytování u místních hostitelů přes AirBnb.com

Cena10 990 Kč
Termínleden – březen 2016
Zavazadlo23 kg
Letecká splečnostLOT
5/5 - (2 hlasů)
Licence k hlavní fotografii:
Paul Barker Hemings, Pollobarca-15051912-2cr licence CC

Jaký je váš názor?