Letenky do Kolumbie z Prahy – 11 790 Kč

Pokud vás láká dovolená v Jižní Americe, mohl by se vám líbit náš dnešní tip na další levné letenky. V aktuální nabídce tureckých aerolinek Turkish Airlines naleznete nejen levné letenky do Panamy, ale i letenky do Kolumbie za velmi lákavou cenu 11 790 Kč.

Letenky do Kolumbie jsou navíc za tuto skvělou cenu dostupné z Prahy. Jedná se o lety z Prahy do Bogoty s jedním přestupem v Instanbulu.

Aktuálně se jedná o nejnižší cenu, běžně se letenky do Kolumbie z Prahy pohybují kolem 19 000 Kč.

V ceně letenky jsou dvě odbavená zavazadla do maximální hmotnosti 46 kg a jeden kus příručního zavazadla. Cena letenky samozřejmě zahrnuje i prvotřídní servis nejlepší evropské aerolinky Turkish Airlines.

Do Jižní Ameriky můžete za tuto akční cenu vyrazit v mnoha termínech od května do října.

Rezervujte si akční letenky do Kolumbie

Letenky do Kolumbie můžete rezervovat přes stránky Pelikána. Zakoupení letenky je snadné, nepotřebujete k tomu ani znalost cizího jazyka.

Vybrat termín
Letenky do Kolumbie - 11 790 Kč

Letenky do Kolumbie – 11 790 Kč

Ubytování v Kolumbii

Hotely jsou v Kolumbii levné, není proto problém sehnat kvalitnější ubytování za příjemnou cenu. Dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou seženete již od 500 Kč na noc.

Doporučujeme rezervovat ubytování předem na Booking.com. Nebo se zkuste poohlídnout po ubytování u místních hostitelů přes AirBnb.com

Vízum do Kolumbie

Občané ČR nepotřebují pro cestu do Kolumbie vízum. Bude vám stačit pouze cestovní pas platný minimálně 6 měsíců po návratu zpět. Vízum je nutné vyřídit pro pobyt delší jak 6 měsíců. Více informací naleznete na stránkách mzv.cz.

Cena11 790 Kč
Termínkvěten – říjen 2016
Zavazadlo46 kg
Letecká splečnostTurkish Airlines

I přes horší pověst patří Kolumbie mezi nejhezčí země Latinské Ameriky.

Kolumbie vás nadchne krásnými plážemi, přírodními krásami i jedinečnými památkami po indiánských civilizacích. Jako jediná leží u obou oceánů, Atlantiku a Pacifiku.

Hodnotit post
Licence k hlavní fotografii:
Pedro Szekely, Jardin, Colombia licence CC

Jaký je váš názor?