Letenky do New Yorku za 12 590 Kč – přímá linka z Prahy

Láká vás USA? Teď máte skvělou příležitost poznat New York a Spojené státy americké. Letenky do New Yorku jsou teď k dostání za 12 590 Kč.

Tato cena je velmi lákává, protože se jedná o přímou linku Praha – New Yorku s americkou leteckou společností Delta Air Lines.

Pokud se chystáte letos do New Yorku a máte rádi rychlé a snadné cestování za příjemnou cenu, rozhodně není nad čím přemýšlet.

Letenky jsou navíc za tuto cenu dostupné i během letních prázdnin.

Doba letu z Prahy do New Yorku je cca 9 hodin. Přílety jsou plánovány na letiště JFK, z kterého se snadno do centra New Yorku dopravíte podzemní dráhou.

V ceně letenky je jedno odbavené zavazadlo do maximální hmotnosti 23 kg a jedno příruční zavazadlo.

Nejlevnější přímé letenky do New Yorku seženete v termínech od května do října 2016. Termínů je velké množství, akorát termíny v červenci jsou omezené.

Rezervujte si letenky do New Yorku

Letenky z Prahy do New Yorku můžete zakoupit přímo na stránkách Pelikan.cz za 12 590 Kč.

Vybrat termín
Letenky do New Yorku, 12 590 Kč

Letenky do New Yorku, 12 590 Kč

Ubytování v New Yorku

Ubytování v New Yorku je dražší záležitost. Doporučujeme rezervovat ubytování s předstihem, zejména pokud se do New Yorku chystáte v letních měsících. Pokud je pro vás bydlení na Manhattanu finančně náročné, doporučujeme sehnat hotel v okolních čtvrtích, odkud to není na Manhattan daleko.

Nám se osvědčilo ubytování ve čtvrti Long Island City. Noc v komforním hotelu se dá sehnat za přijatelnou cenu a zároveň to není daleko metrem na Manhattan.

Hledejte ubytování na booking.com nebo pokud vás láká ubytování u místních hostilelů, můžete vyzkoušet AirBnb.com

Zařiďte si autorizaci ESTA

Nezapomeňte si před odletem zařídit autorizaci ESTA. Vyřízení je snadné, žádost je v českém jazyce a vyplníte ji přes internet za poplatek 14 USD. Vyplnění vám zabere pouze pár minut.

Kromě schválené žádosti ESTA budete potřebovat pro cestu do USA i platný biometrický pas.

Cena12 590 Kč
Termínkvěten – říjen 2016
Zavazadlo23 kg
Letecká splečnostDelta Air Lines
5/5 - (2 hlasů)
Licence k hlavní fotografii:
© CestujSnadno.cz

Jaký je váš názor?