Aerolinka Kuwait Airways právě nabízí letenky na Filipíny za příjemnou cenu 13 390 Kč z Prahy. Nejlevnější letenky do filipínské Manily seženete na termíny od října do prosince.
Na cestě vás čekají 2 přestupy - ve Frankfurtu a v Kuwaitu. V ceně letenky jsou 2 kusy odbavených zavazadel do 23 kg a jedno příruční zavazadlo.
Pokud vám nevadí odlet z Německa, konkrétně z Mnichova můžete letenky na Filipíny sehnat ještě o dva tisíce korun levněji. Mrkněte na nabídku Kuwait Airways za 11 150 Kč.
Letenky na Filipíny
Doporučené termíny
Informace o přestupech a zavazadlech najdete vpravo na "palubence"Od | Do | Cena | Rezervace |
---|---|---|---|
říjen 2018 | prosinec 2018 | 13 390 CZK | Rezervovat |
Mrkněte na screen akční nabídky - klikněte zde. Pokud nemůžete nalézt letenky na Filipíny za uvedené ceny, aerolinka ceny již aktualizovala.
Ubytování v destinaci
Povinnosti pro vstup
Na Filipíny si nemusejí Čeští občané vyřizovat víza. Povolení ke vstupu získáte na 30 dnů zdarma po příletu na letiště