Pilotem na zkoušku v Praze

Chcete darovat zážitek, na který vaši blízcí nezapomenou nebo sami zažít adrenalinový zážitek? Vyzkoušejte si jedinečný pocit z létání a staňte se pilotem na zkoušku. Tento zážitek vám umožní prožít přesně to, co zažívají pilotovali skutečné letadla.

Pilotem na zkoušku Praha

1

Pilotem Boeing 737 na 30, 60 nebo 90 minut

Zažijte, jaký pocit je pilotovat nejznámější dopravní letadlo Boeing 737. Boeing 737NG v Praze je skutečný simulátor pro výcvik pilotů s certifikací Úřadem pro civilní letectví. Počítače Vám nebudou zasahovat do řízení s každou chybou, ale nechají Vás provést libovolný manévr a vy se tak můžete dostat i do vážné situace a zažít pravý zážitek z letu i přistání na vámi vybraném letišti. Letecké komponenty a avionika jsou přesnou replikou skutečného letounu. Na závěr si můžete vyzkoušet létání za pomoci profesionálního RC simulátoru. Vybírat můžete mezi zážitkem pilotem na zkoušku na 30, 60 nebo 90 minut. Simulátor najdete na Zličíně, v Praze 5.

Balíček obsahuje

 • 30, 60 nebo 90 minut letu v BOEING 737NG včetně instruktáže
 • prohlídku 8 simulátorů v centru
 • 15 minut na vyzkoušení řízení simulátorů RC modelů na velké projekci
2

Pilotem Airbusu A320 - 30, 60 nebo 90 minut

Prožijte originální let v replice kokpitu dopravního letadla Airbus A320. Podle zvolené délky letu vás čekají různé scénáře letu. Největší odlišností oproti Boeingu je pro laika absence beranů před vámi, uvítáte jednoduší ovládání. Létat s tímto 70ti tunovým obrem je úplně jiný zážitek, jako by to šlo téměř samo. V průběhu letu budete mít při ruce zkušeného leteckého instruktora, který vám v případě nesnází pomůže. Vybírat můžete mezi zážitkem pilotem na zkoušku na 30, 60 nebo 90 minut. Simulátor najdete na Zličíně, v Praze 5.

Balíček obsahuje

 • 30, 60 nebo 90 minut letu v Airbusu A320 včetně instruktáže
 • prohlídku 8 simulátorů v centru
 • 15 minut na vyzkoušení řízení simulátorů RC modelů na velké projekci
3

Simulátor F16 s armádním pilotem - 30 min

Staňte se na chvíli vojenským pilotem stíhačky F16. Jedná o realistický simulátor skutečné stíhačky s reálnou sílou v řízení, plně funkčním kokpitem s replikou HOTASu jako ve skutečnosti a 180° projekcí. Po usednutí do kokpitu se budete cítit jako ve skutečném letounu a to především díky polokruhové projekci s vysokým rozlišením, která vám umožní kompletní rozhled. Samotný vzlet je v rychlosti přes 300 km/hod.

Balíček obsahuje

 • 30 minut letu včetně instruktáže v F16 Fighting Falcon s armádním pilotem
 • prohlídka všech 8 simulátorů v centru
 • 15 minut na vyzkoušení řízení simulátorů RC modelů na velké projekci
4

Simulátor dopravního letadle ve výcvikovém centru CATC na Ruzyni

Zkuste si pilotovat dopravní letadlo ve výcvikovém centru CATC na Ruzyni. Zážitek probíhá ve výcvikovém centru pilotů Czech Aviation Training Centre na letišti Praha - Ruzyně (dříve známé jako ČSA). Součástí balíčku je 30 minutový briefing se základními instrukceni od instruktora, poté se posadíte do simulátoru dopravního letadla ATR 72 a naučíte se základní ovládání. V simulaci si budete moci vyzkoušet některé z možností simulátoru. Let trvá 1 hodinu a zážitek bude ukončen vyhodnocením vaší pilotáže. Pak už si jen dáte šálek kávy v místní kavárně.

Balíček obsahuje

 • 30 minutový briefing
 • 1 hodina letu v dopravním letounu ATR 72
 • vyhodnocení pilotáže
 • je možné fotit i filmovat
4.9/5 - (54 hlasů)

Jaký je váš názor?