ČSOB sleva až 48% na pojištění majetku + DÁREK: hasící deka

Uvažujete o pojištění majetku od ČSOB? Máme pro vás tip na pojištění majetku ČSOBextra slevou 30% za sjednání online (standartně je sleva pouze 10%). A další slevu až 18% můžete získat, za bezeškodní průběh pokud jste klientem ČSOB. Celkově tak můžete u ČSOB ušetřit 48 %.

V rámci pojištění majetku si můžete pojistit domácnost i stavbu a součástí je i pojištění odpovědnosti za škodu. Pokud budete na dovolené a vykradou vás, voda vytopí byt nebo se přihodí jiná nečekaná událost, nemusíte se díky pojištění majetku starosti o finance.

Sleva 30% + hasící deka zdarma

Získejte EXTRA slevu -30% na pojištění majetku a hasící deku zdarma.

Platí pouze do 31.10.2020

BONUS: Hasící deka ke každému pojištění zdarma

K pojištění majetku v období od 1. 9. do 30. 11. 2020 od ČSOB získáte hasící deku zdarma a nově slevu 30%!

Hasící deku získá prvních 2000 klientů a slouží k uhašení vznikajícího požáru v domácnosti. Zvláště je vhodná k hašení ohně, který vznikne při vaření. Deka se vyndá z obalu a přiloží na oheň, čímž dojde k jeho udušení.

Pojištění ČSOB Můj domov

Od ČSOB si můžete sjednat pojištění Náš domov. Výhodou tohoto pojištění je, že se kromě domácnosti vztahuje i na stavby, které jsou se zemí spojené pevným základem a ochrání je při živelných pohromách, haváriích i proti zlodějům. ČSOB vám uhradí náklady na náhradní ubytování, pokud je vaše domácnost neobyvatelná.

Pojištění domácnosti ČSOB ochrání váš majetek i mimo domov, např. kočárek před obchodem nebo jízdní kolo. Ve variantě PREMIANT máte pojištěné i věci v kufru osobního auta až do výše 20 000 Kč. Věci ve sklepě máte pojištěny na 30 % z pojistné částky.

V rámci asistence máte také nárok i na zámečníka, v případě, že si zabouchnete dveře.

Pojištění domácnosti zahrnuje i servis domácích spotřebičů a prodlouženou záruku až na 5 let. Pojistné nebezpečí sklo all risk je již v základním rozsahu pojištění.

Asistenční služby 24/7

  • Odemknutí dveří
  • Oprava elektrospotřebiče
  • Odstranění havarijního stavu
  • Informace a poradenství

Možnost připojištění

Svůj majetek si můžete také připojisti pro případ rizika jeho poškození nebo zničení povodní a záplavou, pojištění odpovědnosti z běžného života a nadstandartní asistenční služby.

TIP: ČSOB nabízí dárek také k povinnému ručení ČSOB. Ke smlouvě získáte poukázku do Mall.cz v hodnotě 800 Kč.

5/5 - (1 hlasů)

Jaký je váš názor?