Pojistěte svého psa na cestu se slevou 10%

Domácí mazlíčci mohou chodit k veterináři na pojistku stejně jako lidé k lékaři. V případě, že váš domácí mazlíček bude potřebovat veterinární ošetření, bude se vám hodit pojištění psa nebo kočky od Generali Česká pojišťovna.

Vyplatí se v případě úrazu

Každý majitel domácího mazlíčka ví, že se návštěva veterináře může pořádně prodražit. Pojištění vám sice nezaplatí každou návštěvu veterináře, ale pokud bude mít váš pes nebo kočka úraz, může se vám pojištění domácího mazlíčka vyplatit.

Pro pojištění mimo Evropu je nutné sjednat připojištění

Pojištění pro domácích mazlíčků se bude hodit, pokud s ním plánujete cestovat po České republice. Pokud pojedete s mazlíčkem do zahraničí, v rámci pojistky Generali Česká pojišťovna platí pouze pojištění odpovědnosti za škodu.

Na co se vztahuje pojištění domácích mazlíčků?

  • Pojištění uhynutí nebo utracení
  • Pojištění odpovědnosti za škodu

Jak získat slevu 10%?

Generali Česká pojišťovna právě nabízí pojištění domácích mazlíčků s 10% slevou. Slevu na pojištění psa nebo kočky získáte automaticky při sjednání pojištění online.

Co je dobré vědět, před sjednáním pojištění pro psa nebo kočku?

  • pes nebo kočka musí být označené mikročipem nebo tetováním
  • pes do 40 kg nesmí být starší více než 8 let
  • pes nad 40 kg nesmí být starší více než 4 roky
  • kočka nesmí být starší 8 let

Nezapomeňte na připojištění

V případě, že plánujete se svým mazlíčkem provozovat aktivity jako sportovní a výstavní činnosti je nutné sjednat připojistit. Některé aktivity mohou být z pojištění vyloučeny (např. profesionální závody).

Na co se pojištění nevztahuje?

Na kastraci (pokud nejde o bezprostřední ohrožení zvířete na životě (např. záněty dělohy, záněty varlat atd.). Na léčbu spojenou s graviditou a porodem. Generali Česká pojišťovna uhradí škodu pouze v případě úhynu nebo utracení v důsledku porodní škody.

Od Generali Česká pojišťovna získáte výhodně i cestovní pojištění

Sjednejte si cestovní pojištění s rodinnou slevou až 50%.

5/5 - (20462 hlasů)

Jaký je váš názor?