Přenosný reproduktor Bose Sound Link Mini II – ideální společník na cesty

Nejlepší zvuk na cesty z přenosného reproduktoru Bose Sound Link Mini II

Večery při západu slunce s oblíbenou značkou piva, přáteli nebo přítelkyní jsou sami o sobě nezapomenutelné. Ale vždy to může být o něco lepší!

Při výběru vhodného repráku jsme přihlédli hlavně k menším rozměrům a kvalitě zvuku, cenu jsem úplně neřešili. Chtěli jsme repráček na cesty, který má kvalitní zvukový projev s hlubokými basami, aby jednoduše a spolehlivě fungoval. Náš výběr začal od nejlevnějších kousků od různých značek, které ani nebudu komentovat. Jednoduše šumítka a některé i za nemalé peníze.

Při koupi nového MacBooku mě na pultu zaujal malinký přenosný reproduktor Bose.

Vyzkoušel jsem ho hned v obchodě a nechápal, jak něco tak malého může mít takový mohutný zvuk!

Přenosný reproduktor Bose Sound Link Mini II jsem objednal přibližně po týdnu přes e-shop.

První zkouška proběhla v thajském Phuketu, kde s náma byl jak na pláži, tak večer na terase u naší vilky.


©Jeremy&ClaireWeiss/Day19

A teď pár slov k samotnému fungování a repráčku na cesty...

Změřit čas čistého hraní je téměř nemožné, ale s pauzami je to snad i déle než 10 hodin. Na první potěžkání přijde každému docela težký, ale věřte, že za ten zvuk stojí každý gram z celých 1,43 kg! Stejně tak jako jeho cena, v době nákupu byla cena 5500 Kč, nyní je možno koupit ještě levněji v EURONICS.

Rozměry se šířkou 18 cm, výškou 5.1 cm a hloubkou 5.8 cm jsou únosné a doporučujeme přikoupit si na repráček obal.

Z Aliexpressu je možné objednat různá pouzdra z této kategorie:

Zobrazit pouzdra

Pokud se bojíte otlučení, prodávají se i rámečky z plastu nebo z kůže. Na převoz je ale nejpraktičtější celo-obal s kapsou na micro USB kabel, kterým na cestách můžete nabíjet.

Doporučujeme adaptér do zásuvky použít z mobilního telefonu, ať nemusíte vozit nepraktický velký adaptér od Bose, který se moc nepovedl. Takže stačí vzít pouze kabel.

Součástí balení je i elegantní nabíjecí podstavec, který Bose Sound Link Mini II nabíjí nonstop, na cestách pak využijete boční vstup. Nabíjení trvá přibližně 3 hodiny a hraje i když se nabíjí.

Komunikace probíhá přes technologii Bluetooth® nebo kabelem přes audio kabel s 3,5 mm jackem.

Nemusíte se bát zmeškání hovoru, připojíte-li přes Bluetooth®, váš iPhone při vyzvánění hrajícím z repráku i rovnou řekne, kdo volá.

Pro spárování stačí dlouze zmačknout tlačítko se symbolem Bluetooth®, v telefonu dát vyhledat zařízení přes tuto technologii a připojit. Bose Sound Link Mini II úspěšné připojení potvrdí hlasovým projevem, například Luke iPhone Connected. Kdykoliv pak reprák zapnete a v telefonu bude BT aktivní, reprák se bez čekání spojí sám.

Ovládat reprák je pohodlnější přes telefon, ale hlasitost můžete měnit i na repráku.

Sound Link Mini II používáme aktivně už přes rok a často se přistihnu, že ho zapínám i doma častěji než třeba domácí kino a nebo 5+1 repro. Beru si ho často i na práci do kanceláře. Prostě je to snadnější a posluchově je prostě dokonalý. Basy jsou velmi výrazné i při tišším poslechu což vás dostane vždy, naopak když hraje na maximum - basy jsou menší, ale reprák není určený, aby ozvučil vaší venkovní párty.

Na běžný poslech na cestách i doma je prostě nejlepší, co si můžete dnes na trhu koupit.

Při převozu letadlem ho doporučujeme nedávat do kufru z důvodu přítomnosti baterie. Některé aerolinky tyto baterie zakazují. Takže jej převážejte u sebe v příručním zavazadle. Na žádné z kontrol jsem nemusel přenosný reproduktor vybalovat z batohu a z pouzdra. Vše proběhlo hladce, nemusíte se bát!

Přenosný reproduktor Bose Sound Link Mini II můžete za super cenu koupit přímo zde:

Zobrazit černou variantu Zobrazit bílou variantu

Hodnocení: 9/10

3.7/5 - (3 hlasů)

Jaký je váš názor?