V Česku začal prodej testu na Covid ze slin

V Česku začal prodej testu na COVID pro domácí použití, jejichž hlavní výhodou je především rychlost a přesnost. Úplnou novinkou jsou pak domácí rychlotesty na COVID ze slin. Odpadá tak nepříjemné odebírání vzorku z nosohltanu. Jejich použití je snadné a bezbolestné. Tyto rychlotesty ze slin jsou vhodné pro pravidelné testování zaměstnanců, jednotlivců ale i všech členů domácností včetně dětí.

Pokud máte v plánu objednat si dovolenou, navštívit rodinu nebo jen chcete mít jistotu, mrkněte, kde koupit rychlotest na COVID-19 ze slin.

Kde koupit rychlotest na covid ze slin?

1

Lízátkový test ze slin: 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test Card

Jedná se o novou unikátní metodu pro pro antigenní testování na koronavirus ze slin pod názvem V-Chek. Velmi oblíbený je tento test v Rakousku, Německu, Itálii nebo Španělsku. U nás ho koupíte např. v internetové lékárně pilulka.cz. K dostání je ve velkém balení po 20 kusech. Cena jednoho testu vyjde na 190 Kč. Velmi oblíbený je tento test v Rakousku, Německu, Itálii nebo Španělsku. Přesnost je více než 95%. Lízátkový test odhalí i nové mutace koronaviru.

2

Covid rychlotest ze slin 20 ks LUNGENE

Jedná se o antigenní COVID-19 ze slin. Test je schválený pro sebetestování, pro testování ve firmách a na úřadech dle pravidel MZ ČR. Odběr vzorku slin není spojen s nepříjemnými pocity, jako při odběru vzorku z krku nebo nosohltanu. Sensitivita testu je 98%.

3

Rychlotest ze slin na Covid-19 od společnosti NEWGENE Bioengineering

Jedním z e-shopů, kde můžete test na covid ze slin koupit je také e-shop rouska.cz. V jejich nabídce najdete jednorázový rychlotest na Covid-19 od společnosti NEWGENE Bioengineering, který má jedny z nejlepších výsledků na trhu. Výrobce uvádí klinickou účinnost 95,8%. Cena jednorázového rychlotestu na covid se pohybuje kolem 350 Kč.

Jaké jsou výhody testu na covid ze slin Newgene?

  • Forma testování: Ze slin (nikoliv ze stěrů)
  • Čas vyhodnocení: Pouhých 15 minut
  • Klinická účinnost: 95,8%
  • Snadné použití bez nutnosti výtěru
  • Český návod
  • Certifikovaný test
Rapid test na koronavirus Newgene

Co balení obsahuje?

  • Bavlněná tyčinka
  • Sáček na vzorek sputa (slin)
  • Lahvička s roztokem
  • Testovací kazeta

Nezapomeňte na ochranné pomůcky

Přibalte si na cestu dezinfekci a jednorázové roušky nebo respirátory FPP2, budou se vám hodit na letištích, v letadle a na dalších místech v zahraničí, kde jsou povinné, ale využijete je i v každodenním životě.

POZOR: Domácí testy na koronavirus jsou pouze orientační na možnou přítomnost viru COVID-19. Pokud chcete jet např. do zahraničí, musíte mít odborné potvrzení z odběrného místa.

5/5 - (3 hlasů)

Jaký je váš názor?