Rapid test na koronavirus ze slin je přesný, rychlý a bezbolestný

Koronavirus můžete odhalit i bez laboratoře, fronty na odběrových místech a nepříjemný test tyčinkou hluboko v nose začaly nahrazovat domácí testy na Covid-19. Pokud se chcete otestovat na koronavirus bez laboratoře, můžete vyzkoušet Rapid test na koronavirus ze slin.

Antigenní jednorázový test na koronavirus ze slin je velmi velmi přesný, spolehlivý, rychlý, bezbolestný a je vhodný i pro děti.

Díky tomu se můžete otestovat doma, ještě před tím než např. vyrazíte na dovolenou nebo na návštěvu za rodinou.

Domácí lízátkový test na COVID NOVINKA

Výsledek do 15 minut. Certifikován pro domácí použití. Test ze slin s přesností > 95%. Vhodný pro všechny. Na test přispívá pojišťovna.
Nakoupit

POZOR: Domácí testy na koronavirus jsou pouze orientační na možnou přítomnost viru COVID-19 a nenahrazují odborné potvrzení z odběrného místa.

Kde koupit Rapid test na koronavirus ze slin?

Domácí rychlostesty na koronavirus začaly prodávat některé lékárny. Pohodlně je seženete i ve vybraných e-shopech, např. v e-shopu e-rouska.cz.

Rapid test Newgene s účinností 95,8%

Rapid test NEWGENE Bioengineering dosahuje nejlepších výsledků na trhu s volně dostupnými rychlotesty a má klinickou účinnost 95,8%.

Kolik stojí Rapid test na koronavirus?

Cena jednorázového testu se pohybuje kolem 300 Kč.

Jaké jsou výhody Rapid testu na koronavirus ze slin?

  • Výsledek získáte do 15 minut
  • Klinická účinnost: 95,8%
  • Snadné a bezbolestné testování ze slin (nikoliv ze stěrů)

Nezapomeňte na ochranné pomůcky

Přibalte si na cestu dezinfekci a jednorázové roušky nebo respirátory FFP2, budou se vám hodit na letištích, v letadle a na dalších místech v zahraničí, kde jsou povinné, ale využijete je i doma.

Domácí rychlotest na COVID 95,8%

klinická účinnost.
Ze slin. Výsledek do 15 minut.
Nakoupit

Jaký je váš názor?