Rapid test na koronavirus ze slin je přesný, rychlý a bezbolestný

Koronavirus můžete odhalit i bez laboratoře, fronty na odběrových místech a nepříjemný test tyčinkou hluboko v nose začaly nahrazovat domácí testy na Covid-19. Pokud se chcete otestovat na koronavirus bez laboratoře, můžete vyzkoušet Rapid test na koronavirus ze slin.

Antigenní jednorázový test na koronavirus ze slin je velmi velmi přesný, spolehlivý, rychlý, bezbolestný a je vhodný i pro děti.

Díky tomu se můžete otestovat doma, ještě před tím než např. vyrazíte na dovolenou nebo na návštěvu za rodinou.

POZOR: Domácí testy na koronavirus jsou pouze orientační na možnou přítomnost viru COVID-19 a nenahrazují odborné potvrzení z odběrného místa.

Kde koupit Rapid test na koronavirus ze slin?

Domácí rychlostesty na koronavirus začaly prodávat některé lékárny. Pohodlně je seženete i ve vybraných e-shopech, např. v e-shopu rouska.cz.

Rapid test Newgene s účinností 95,8%

Rapid test NEWGENE Bioengineering dosahuje nejlepších výsledků na trhu s volně dostupnými rychlotesty a má klinickou účinnost 95,8%.

Kolik stojí Rapid test na koronavirus?

Cena jednorázového testu se pohybuje kolem 300 Kč.

Jaké jsou výhody Rapid testu na koronavirus ze slin?

  • Výsledek získáte do 15 minut
  • Klinická účinnost: 95,8%
  • Snadné a bezbolestné testování ze slin (nikoliv ze stěrů)

Nezapomeňte na ochranné pomůcky

Přibalte si na cestu dezinfekci a jednorázové roušky nebo respirátory FFP2, budou se vám hodit na letištích, v letadle a na dalších místech v zahraničí, kde jsou povinné, ale využijete je i doma.

4.5/5 - (4 hlasů)

Jaký je váš názor?