Recenze Online Jazyky: nejlepší aplikace na učení angličtiny?

I když v dnešní době můžete využít služby cestovních kanceláří nebo na dovolené si vystačit s Google překladačem, určitě se shodneme na tom, že to není ideální řešení, zejména v případě, kdy cestujete do zahraničí častěji. Ale jak se naučit cizí jazyk? Málokdo z nás si může totiž z časových důvodů dovolit chodit do jazykové školy nebo naopak z finančních důvodů zaplatit soukromého lektora jazyků. Spousta z nás pak s jazyky bojuje už od školy, bojí se mluvit nebo neumí gramatiku.

Znalost cizího jazyka vám ulehčí nezbytnou komunikaci při cestách do zahraničí, ať už jde o ubytování, nákup letenek nebo jízdenek, objednání jídla v restauraci nebo nákup potravin. Kromě toho si totiž můžete povídat s místními a získat lepší zážitky, než když se budete spoléhat jen na služby cestovní kanceláře.

Jak se tedy naučit cizí jazyk?

Určitě pro vás nemáme zaručený návod, jak se snadno a rychle naučit cizí jazyk. Ale pokud to s učením konkrétního jazyka myslíte vážně, bude vám stačit správná aplikace na učení angličtiny a dalších jazyků, pravidelnost a motivace.

A kterou aplikaci vybrat? Na trhu jich dnes existuje spousta....

Vyzkoušejte aplikaci Online Jazyky

Ať už jste úplný začátečník nebo se chcete v učení jazyků posunout o několik úrovní výše, máme pro vás tip na aplikaci Online jazyky s kterou se cizí jazyk opravdu naučíte, pokud se budete studiu věnovat pravidelně každý den. Ale nelekejte se, není to časově náročné, stačí 20 minut denně, abyste získali správnou výslovnost a slovní zásobu.

Když jsem narazila na aplikaci Online jazyky, byla jsme překvapena stylem jakým lze jazyky zábavně studovat. V minulosti jsem vyzkoušela hned několik aplikací na učení jazyků, ale žádná mne nenadchla natolik, abych se ke kurzu pravidelně vracela zpět a online kurz angličtiny dokončila. Kurzy Online jazyky jsou vedené zábavnou formou, žádné nudné klikačky. Po celou dobu kurzu vás provází video průvodce a po dokončení každého úkolu vás čeká i vtipné pochválení.

Recenze Online jazyky

Protože mě tato aplikace na učení angličtiny nadchla, rozhodla jsem se s vámi podělit o své zkušenosti. Tato recenze Online jazyků vám ukáže, v čem jsou výhody a nevýhody tohoto typy studia. Tak se pojďme podívat, co tento kurz pro samouky umí.

Pro koho jsou Online jazyky vhodné?

Určitě pro všechny, kdo to se studiem jazyků myslí vážně a má na to čas alespoň 20 minut. Navíc v dnešní době, kdy jsou možnosti prezenční výuky kvůli pandemii omezené, je studování jazyků online skvělou volbou.

Jaká je cena online jazyků?

Jednou z prvních otázek, kterou každého napadne je cena. Na úvod musím říci, že Online Jazyky patří mezi dražší kurzy, cena kurzu se pohybuje kolem 2500 Kč. Na druhou stranu je to dáno vysokým standartem, který od této aplikace na učení angličtiny a dalších jazyků získáte. Zlepšíte se ve své jazykové úrovni, Online Jazyky vás skvěle připraví na jazykové certifikáty a maturitu, zdokonalíte se ve svém oboru díky specializovaným kurzům a hlavně vás studium bude bavit díky odlišnému stylu online výuky, než jaký znáte z levnějších online jazykových kurzů. Přístup do kurzu budete mít za tuto cenu navždy a v případě potřeby si lekce zopakovat, nemusíte tak platit měsíční předplatné. Kurz si můžete zdarma vyzkoušet a až poté se rozhodnout, zda do něj chcete investovat.

V případě, že dáváte přednost spíše měsíčnímu předplatnému, zkuste aplikaci Easy Lingo.

Jak probíhá výuka s Online jazyky?

1

Vyberete si kurz

Online jazyky nabízí celkem 6 jazyků ve všech jazykových úrovních - angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština a ruština. Studovat můžete online kurz pro úplné začátečníky, ale i pro pokročilé (úroveň A1 – C2). Cena závisí na konkrétní variantě, kterou si zvolíte. Pokud se vám nebude kurz líbit, můžete si do 14 dnů nechat vrátit peníze. Před zakoupením kurzu můžete zdarma vyzkoušet ukázkovou lekci.

2

Studujete kdekoliv, kde je internet

Studovat můžete Online jazyky odkudkoliv, kde máte připojení k internetu. Studiem si můžete zkrátit i čekání na letišti nebo při cestě do práce v autobusu. Výhodou je, že nemusíte dojíždět do jazykové školy nebo platit za soukromé lekce lektora. Aplikaci si jednoduše stáhnete v App Store nebo Google Play a na každé zařízení vám stačí jedny přihlašovací údaje. Studovat můžete na všech zařízeních (počítač, tablet, telefon) a aplikace přesně ví, kde jste naposledy skončili.

3

Výuka je zábavná a provázena videi

Výuka jazyků je postavena tak, aby vás bavila. A to je rozdíl od jiných online aplikací na výuku jazyků, které vás prostě nabaví. Celý kurz je doprovázený vtipnými videi, které jsou příjemným zpestřením.

4

V aplikaci se rychle zorientujete

Jakmile se poprvé přihlásíte do kurzu, spustí se vám video s instrukcemi, takže můžete snadno začít studovat. Studovna je přehledná a nebudete mít problém se v ní rychle zorientovat.

5

Slovíčka si neustále opakujete

V úvodu každé lekci na vás čekají slovíčka, která se v lekci objeví. Slovíčka natrénujete v jednotlivých cvičeních a na konci lekce už si je budete přirozeně pamatovat. Můžete nahrávat svou výslovnost a porovnat ji s výslovností rodilých mluvčích. Výhodou je, že tato slovíčka si můžete kdekoliv a kdykoliv opakovat. Klidně při běžných činnostech doma nebo při cestě do práce. Můžete si je také stáhnout jako mp3 soubor do mobilu nebo přehrávače, vytisknout si je.

6

Čeká vás desítky zábavných cvičení

Každá lekce obsahuje desítky různých cvičení s kterými si jazyk procvičíte. Cvičení nejsou časově náročná. Každé cvičení vám zabere pouze pár minut a navíc je připraveno zábavnou formou, která udrží vaší pozornost. Nečeká vás žádné stereotypní klikání, ale budete luštit křížovky, vyplňovat, skládat věty do sebe, přiřazovat správné odpovědi, poslouchat, ale i mluvit.

7

Porozumíte rodilému mluvčímu

Jazykový kurz je postavený tak, abyste už samého počátku trénovali porozumění rodilému mluvčímu. V lekcích na vás čeká spoustu nahrávek, které si můžete stáhnou a poslouchat je.

8

Každé cvičení je automaticky vyhodnoceno

Jakmile dokončíte úkol, systém ho okamžitě vyhodnotí a vy zjistíte, kde máte rezervy, co jste udělali špatně a na co se více zaměřit. Cvičení si můžete opakovat tolikrát, kolikrát chcete.

9

Nechybí ani podrobné statistiky

Po splnění úkolu vám aplikace ukáže nástěnku se statistikami, kde uvidíte svou míru úspěšnosti, počet naučených slovíček a jak jste v kurzu celkově za týden pokročili.

10

Rozřazovací test vyhodnotí vaší jazykovou úroveň

Udělat si můžete zdarma i rozřazovací test a zjistit, jaká úroveň jazyka je pro vás vhodná. Test obsahuje 60 otázek, které vyhodnotí vaší slovní zásobu, schopnost psaní nebo gramatiku.

11

Studujete podle svého tempa

Nikdo vám nebude určovat jak často a kolik toho máte studovat. S Onlinejazyky.cz studujete tehdy, kdy se vám to hodí. Studium přes tuto aplikaci je naštěstí návykové, takže není problém každý den strávit 20 minut s mobilem v ruce. K pravidelnosti vás bude motivovat i mobilní aplikace.

12

Získáte neomezený přístup ke kurzu

Jakmile si kurz jednou koupíte, získáte k němu doživotní přístup. Kdykoliv se k němu můžete vrátit a zopakovat si to, co jste už dávno zapomněli.

13

Po absolvování online kurzu získáte certifikát

Po absolvování kurzu získáte certifikát, který můžete použít například při pracovních pohovorech.

14

Online chat a lektor vždy po ruce

Pokud máte nějaký dotaz, nevíte si v kurzu s něčím rady, můžete odeslat dotaz lektorovi, který vám do druhého dne zašle odpověď na e-mail. Využít můžete i zákaznickou podporu na online chatu a e-mailu.

Shrnutí recenze Online jazyky

Koupila jsem si kurz onlinejazyky? Ano, a určitě ho doporučím dál. V minulosti jsem vyzkoušela několik online aplikací na učení jazyků, dokonce chodila na soukromé lekce angličtiny s lektorem z jazykové školy, dívala se na filmy v angličtině, nakoupila několik jazykových učebnic, takže můžu jednotlivé metody mezi s sebou porovnat. Každý způsob studia má své pro i proti. Ale faktem je, že jsem nikdy nedosáhla takového pokroku v angličtině jako při studiu angličtiny s aplikací Online jazyky. Nejprve jsem zkusila testovací lekci zdarma a protože byl kurz chytlavý, nakonec jsem si koupila online kurz angličtiny. Zlepšení v jazykové úrovni přišlo k mému překvapení velmi brzy, opravdu stačilo věnovat se kurzu pár minut denně, s mobilním telefonem v ruce to šlo totiž snadno.

Co se mi na kurzu líbilo?

 • Výběr ze 6 jazyků a možnost volby úrovně
 • Možnost volby úrovně
 • Výuka je je zábavnou a interaktivní formou
 • Doživotní přístup
 • Možnost vyzkoušení zdarma
 • Mobilní aplikace, která motivuje k učení
 • Viditelný pokrok již po 20 minutách denně
 • Studijní materiály ke stažení
 • Jazykové kartičky ke každé lekci
 • Certifikát po skončení kurzu
 • Vstupní test a ukázková lekce zdarma
 • Statistiky studia a okamžité vyhodnocení chyb
 • Můžu studovat odkudkoliv, odpadá nutnost někam dojíždět
 • Tempo výuky si udáváte sami
 • Aplikace na učení angličtiny je v češtině, ale s výslovností rodilých mluvčí

V čem jsou jeho nevýhody?

 • Nutnost být připojen k internetu
 • Vyšší cena kurzu
 • Musíte mít chytrý telefon, tablet nebo počítač
 • Musíte mít chytrý telefon, tablet nebo počítač
 • Musíte mít motivaci a touhu učit se
3.9/5 - (8 hlasů)

Jaký je váš názor?