Karta Revolut ZDARMA a bonus 222 Kč

V současné době již bonus 222 Kč neplatí, ale stále můžete získat KARTU REVOLUT ZDARMA! 


Plánujete cestu do zahraničí a chcete platit nejvýhodnějším kurzem nebo bezpečně platit kartou na internetu a vybírat zdarma z bankomatu? Máme pro Vás super tip, získejte Revolut kartu zdarma a navíc bonus 222 Kč. Stačí kliknout na tento odkaz níže.

Získat kartu Revolut zdarma

Co je Revolut?

Mobilní aplikace Revolut pochází z Velké Británie a slouží v podstatě jako on-line peněženka, kde můžete mít peníze až ve 25 měnách a kde můžete své peníze v reálném čase převádět z jedné měny do druhé za mnohem výhodnější kurz než jaký máte u své banky. Velkou výhodou účtu Revolut je, že k němu můžete mít nejen virtuální kartu, ale i fyzickou kartu MasterCard nebo Visa, s kterou můžete platit na internetu, vybírat z bankomatů a platit v kamenných obchodech v zahraničí, ale i u nás.

Revolut karta zdarma

 

Pro koho je služba Revolut určena

Revolut si může založit každý. My ho využíváme i pro krátké cesty do zahraničí, kde platíme kartou, ale i z důvodu bezpečnosti pro platby na internetu.

Při jedné z našich cest nám někdo naskenoval naší českou platební kartu a pokusil se s ní zaplatit v brazilském Riu. Banka kartu stihla zablokovat, ale znamenalo to, že jsme přišli o možnost platit kartou a čekali jsme několik dní na zaslání nové platební karty.

Hledali jsme proto řešení, aby se situace neopakovala a narazili jsme na kartu Revolut. Kartu si v mobilní aplikaci můžete odemknout a zamknout tak jak potřebujete. Např. odemknout jenom v okamžiku, kdy budete platit nebo vybírat z bankomatu. Díky tomu vám ji nikdo nezneužije. Kromě toho má spoustu výhod.

Momentálně probíhá akce, v rámci které získáte kartu Revolut zdarma a k tomu bonus 222 Kč. 

Získat bonus 222 Kč

Karta Revolut bonus 222 Kč

Výhody Revolut karty

  • Revolut nabízí nejvýhodnější kurz

V mobilní aplikaci Revolut převádíte peníze za nejvýhodnější kurz v reálném čase (maximálně 120 000 Kč, poté je účtován poplatek 0,5 %). Oproti běžným bankám Revolut peníze převádí zdarma za tzv. středový kurz, který je nejvýhodnější.  Podle statistik Revolut uživatelé ušetří až 8%.

  • Revolut je zdarma

Účet Revolut můžete využívat zdarma – neplatíte za založení účtu, mobilní aplikaci ani za převod peněz.

  • Revolut je možné přidat jako kartu do Apple Pay

Účet Revolut můžete využívat i na Apple zařízeních přidat ji jako Apple Pay.

  • S kartou Revolut můžete vybírat zdarma z bankomatů

Peníze si můžete zdarma vybírat z kteréhokoliv bankomatu u nás i v zahraničí, který podporuje karty Visa nebo Mastercard, jen je potřeba hlídat měsíční limit, který je pro výběr zdarma 4500 Kč (poté je účtován poplatek).

  • Desítky měn na jedné kartě (v jednom účtu)

Revolut slouží jako on-line peněženka, kde můžete mít peníze až ve 25 měnách a kde můžete své peníze v reálném čase převádět z jedné měny do druhé.

  • Možnost nákupu a držení kryptoměn

Revolut v současné době podporuje 5 kryptoměn. Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin a Ripple.

  • Statistiky utrácení

V mobilní aplikaci Revolut si snadno zobrazíte všechny transakce a máte tak dobrý přehled o svých výdajích.

Jak si založit Revolut účet?

Na webu revolut.com si zdarma založíte účet s žádostí o vydání karty. Stačí zadat telefonní číslo, na které vám příjde odkaz ke stažení mobilní aplikace, která je dostupná pro Android i iOS. Samotná registrace je možná pouze z mobilního telefonu.

Stáhnete si aplikaci Revolut, vyplníte osobní údaje a ověříte svou identitu pomocí dokladu totožnosti a Selfie. Jakmile se identita potvrdí, tak se aktivuje účet a od toho okamžiku můžete začít používat Revolut. Vše vám nezabere více jak 10 minut.

Založit účet Revolut zdarma

Doporučujeme objednat i fyzickou kartu Visa nebo Matercard zdarma, s kterou můžete platit na internetu i v obchodech.

Vybírat můžete i z placených tarifů, ale pro běžné cestování nebo využívání karty v ČR stačí úplně účet zdarma.

Fyzickou kartu si můžete nechat doručit na jakoukoliv adresu (virtuální kartu budete mít okamžitě).
Nám přišla karta cca do 10 dnů a vše bylo zdarma. Karta ve free verzi je modré barvy s embosovaným číslem karty, jménem, platností a logem. Na druhé straně najdete klasicky CVC/CVC2 kód pro on-line platby a magnetický proužek.
V aplikaci si nastavíte zdarma svůj PIN.

Do aplikace vložíte číslo karty, z které budete účet Revolut nabíjet a nabijete ho minimální částku 300 Kč, kterou později můžete utratit nebo si je poslat zase zpět na svou kartu. Tato transakce je potřeba ke schválení karty, aby budoucí nabíjení mohlo proběhnout okamžitě.

Na co si dát u Revolutu pozor?

Revolut nemá žádné pobočky ani nepodporuje desktopovou (počítačovou) verzi klasického bankovnictví, vše provádíte přes mobilní aplikaci a případně fyzickou kartu, pokud si ji objednáte.

Převod měn mimo hodiny Forex (směna cizích měn) je zpoplatněn 0,5 % až 2 % podle druhu měny. (např. o víkendu je účtován poplatek). Také je potřeba sledovat limity pro výběr z bankomatu a převod měn.

4.7/5 - (16 hlasů)

Jaký je váš názor?