Kde získat 50% slevu na rodinné cestovní pojištění?

Plánujete dovolenou v ČR? I v Česku se vyplatí mít sjednané cestovní pojištění.

Cestujete do zahraničí s celou rodinou? Pak se mrkněte na naše tipy, kde sjednat kvalitní cestovní pojištění pro rodinu a k tomu slevu 50%. Většina pojišťoven kromě klasického cestovního pojištění pro jednotlivce nabízí výhodněji rodinné cestovní pojištění.

Proč je cestovní pojištění pro rodinu výhodnější?

Výhodou pojištění pro celou rodinu je cena. Rodinná pojištění jsou většinou finančně zvýhodněna oproti cestovnímu pojištění pro jednotlivce a také máte v rámci jedné smlouvy pojištěné všechny členy domácnosti a nemusíte uzavírat pro každou osobu smlouvu zvlášť.

Kde získat nejlevnější rodinné cestovní pojištění?

1

AXA rodinné cestovní pojištění - SLEVA 50%

AXA nabízí jednorázovou slevu 55% na cestovní pojištění pro všechny, kterou můžete využít. Pokud ale s rodinou cestujete do zahraničí během celého roku opakovaně, možná se vám vyplatí dlouhodobé pojištění pro celou rodinu, na všechny cesty.

A jak to funguje?

Nezáleží na tom, kdo z vaší rodiny pojede, jak často a kam pojede. Výhodou tohoto pojištění je, že nemusíte před každou cestou nic řešit, protože všichni členové domácnosti jsou automaticky pojištěni i když cestují do zahraničí samostatně. Každá cesta může trvat až 90 dní a cestovní pojištění platí na 1 rok. Poté se automaticky prodlouží nebo ho můžete zrušit. Čím více cest do zahraničí podniknete, tím více ušetříte oproti jednorázovému cestovnímu pojištění.

2

Generali Česká pojišťovna cestovní pojištění pro rodinu - SLEVA 50%

Generali Česká pojišťovna nabízí cestovní pojištění pro rodinu také se slevou 50% a děti do 6 let jsou pojištěni zdarma.

Rodinnou slevu u Generali České pojišťovny získáte, pokud jedou 1 nebo 2 dospělí/senioři (18 let a více) s maximálně 4 osobami do věku 17 let. Každá pojištěná osoba ve věku do 6 let má pak cestovní pojištění zdarma a osoba od 7 do 17 let s 50% slevou.

3

ČSOB rodinné pojištění na cesty - SLEVA až 39%

Pokud cestujete do zahraničí s celou rodinou můžete u ČSOB získat slevu oproti jednotlivcům až 39%.

4

UNIQA rodinné cestovní pojištění se slevou 50%

Pojišťovna UNIQA nabízí nabízí 50% slevu na cestovní pojištění pro rodinu. V rodinném pojištění UNIQA platíte vždy jen jedno dítě, další dítě je zdarma. Abyste získali 50% slevu stačí do kalkulačky cestovního pojištění zadat 2 dospělé osoby (do 65 let) a alespoň 1 dítě, které mají společné bydliště na adrese uvedené v pojistné smlouvě nebo jednu dospělou osobu (do 65 let) a minimálně 2 děti. Maximálně může být pojištěno 6 osob (2 dospělý a 4 děti).

Kalkulačka cestovního pojištění UNIQA vám automaticky vypočítá cestovní pojištění pro rodinu a zobrazí vám 50% slevu. Cestovní pojištění UNIQA patří mezi nejlevnější cestovní pojištění na trhu a cena je již od 9 Kč za den.

5

Rodinné cestovní pojištění Allianz se slevou až 25%

Allianz nabízí komplexní cestovní pojištění, které poskytuje všechny služby. Při sjednání on-line získáte letní slevu -20%. Ale pozor, tato akce platí pouze do konce léta. A pokud si uzavřete cestovní pojištění v mobilní aplikaci Allianz, získáte automaticky slevu na rodinné pojištění 25%. Tato sleva platí jak pro jednotlivce, tak i pro rodiny.

TIP: srovnejte ceny cestovního pojištění

5/5 - (24 hlasů)

Jaký je váš názor?