Kde koupit samo test na covid s přesností > 95%?

Díky samo testům se můžete otestovat na koronavirus doma i bez laboratoře. Pokud se i vy chcete sami otestovat na covid-19, máme pro vás tip na e-shopy a lékárny, v kterých si můžete koupit samo test na covid.

Jaké jsou výhody samo testů na covid-19?

S domácími samo testy odpadá nepříjemné odebírání vzorku z nosohltanu nebo čekání ve frontě na odběrovém místě. Velmi oblíbené jsou samo testy na covid ze slin, které jsou velmi přesné a bezbolestné. Výsledek zjistíte do 15 minut a přesnost některých testů je více jak 95%. Samo testy ze slin jsou navíc vhodné i pro děti a seniory, ale hodí se i pro testování zaměstnanců.

15% sleva na COVID testy Wantai na Pilulka.cz

Slevový kód - 15% na Covid testy Wantai, schválené MZČR pro samotestování. Platí pro minimální hodnotu objednávky 1000 Kč. Kupon vložte v košíku do políčka "Máte dárkový poukaz?".

Platí pouze do 30.4.2021

Kde koupit samo test na covid-19?

1

Lízátkový test na COVID-19 na Pilulka.cz

Nejsnadnější testování nabízí tzv. "lízátkový" test V-Chek. Testování s ním je tak snadné, že to zvládnou i děti a funguje na základě unikátní metody antigenní testování na koronavirus ze slin. Lízátkový test odhalí i nové mutace koronaviru. Na internetu ho koupíte v e-shopu pilulka.cz. K dostání je zatím pouze ve velkém balení po 20 kusech. Cena jednoho testu vyjde na 190 Kč. Velmi oblíbený je tento test v Rakousku, Německu, Itálii nebo Španělsku.

Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví je test V‑Chek 2019‑CoV antigen test povolen pro použití k sebetestování (domácí použití).

Přesnost lízátkového testu je 98,44%. Narozdíl od jiných testů ze slin, je testování s ním výrazně snažší. Stačí vložit odběrový tampon – „lízátko“ do úst (na 90 sekund) a do 15 minut zjistíte výsledek.

Jaké jsou výhody samo testu V-Chek ze slin?

  • Citlivost: 95,65%
  • Přesnost: 98,44%
  • Efektivní i při mutacích viru
  • Výsledek přesně po 15 minutách
  • Vhodné pro všechny
  • Certifikováno Ministerstvem zdravotnictví
  • Na test 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test Card přispívá zdravotní pojišťovna
test na covid schválený ministerstvem zdravotnictví
2

Jednorázový test na COVID-19 Newgene na rouska.cz

Pokud se vám nechce kupovat velké balení lízátkového testu, je vhodnou alternativou samo test na covid-19 od značky Newgene. Jeho přesnost je 95,8% a výsledek zobrazí také do 15 minut. Cena za jedno balení se pohybuje kolem 329 Kč a koupíte ho v e-shopu rouska.cz.

Rapid test na koronavirus Newgene
Rapid test na koronavirus Newgene

POZOR: Domácí testy na koronavirus jsou pouze orientační na možnou přítomnost viru COVID-19 a nenahrazují odborné potvrzení z odběrného místa.

4.9/5 - (22 hlasů)

Jaký je váš názor?