Slevový kupon Westwing na 1300 Kč + 250 Kč

Máme pro vás super tip na slevový kupon Westwing, který vám zlevní nákup bytových doplňků a nábytku o 1300 Kč. Stačí se zaregistrovat přes odkaz níže a Westwing vám do vašeho účtu přidá slevový kupon v hodnotě 1300 Kč. Ale pozor, tento slevový kupon platí pouze do 24.10. a poté bude snížen na obvyklou hodnotu 750 Kč.

Tato akce již není aktuální, ale stále můžete získat slevový kód na 750 Kč.

Slevový kod Westwing na 1300 Kč

Získejte slevu 1300 Kč na Westwing při nákupu nad 2500 Kč.

Platí pouze do 24.10.2021

Jak uplatnit slevový kupon na Westwing?

Abyste mohli slevový kupon na Westwing uplatnit, je nutné mít v košíku nákup alespoň za 2500 Kč. Pak už jen přidáte slevový kód, který máte připravený v aplikaci a hodnota nákupu se vám automaticky sníží o 1300 Kč.

Pokud nakoupíte alespoň za 1000 Kč, získáte menší slevu 250 Kč.

Kde slevový kupon platí?

Slevový kupon můžete využít jak na nákup na westwing.cz tak i na westwingnow.cz.

Co je Westwing?

Westwing je celosvětově velmi populární aplikaces nábytkem a bytovými doplňky (nákupní klub). Funguje na podobném principu jako Zalandou Lounge, kde naleznete převážně módu. Westwing má přes 31 milionů členů a za 79 Kč si můžete nechat doručit nákup i do Česka.

Vybírat můžete z 25 000 produktů od různých designerůse slevou až 70%. V nabídce najdete textilie, koberce, nábytek, dekorace, doplňky do obývací pokoje, domácí kanceláře, zahradní nábytek, kuchyně a jídelny, nebo svítidla.

Každý den startuje nová akce, která je časově omezená a přístup mají pouze registrovaní uživatelé. Registrace je přitom jednoduchá, stačí zadat email a heslo nebo se jedním tlačítkem přihlásit přes Facebooku.

Většina zboží má delší dostupnost v řádů týdnů, s tím je potřeba počítat.  Pokud má zboží různou dobu dodání, můžete si vybrat, jestli chcete dodání po částech nebo až vše najednou. Vrácení zboží je zdarma.

Další Tipy na slevové kupony najdete ZDE.Pořiďte si na Westwing nějaký trendy kousek nebo cestovní doplněk. A pokud dovolenou zrovna neplánujete, kupte si něco pěkného jen tak pro radost.

5/5 - (3 hlasů)

Jaký je váš názor?