Test na covid pro domácí použití

Rádi byste se doma otestovali na covid ještě předtím, než vyrazíte na dovolenou, za rodinou nebo jen chcete mít jistotu, že nejste pozitivní na koronavirus? Pak pro vás máme tip na test na covid pro domácí použití ze slin Rapid test NEWGENE Bioengineering. S tímto testem odpadá nepříjemné odebírání vzorku z nosohltanu nebo čekání ve frontě na odběrovém místě.

Výhodou testu na covid pro domácí použití je jeho rychlost a přesnost. Test odhalí přítomnost koronaviru do 15 minut. Výrobce uvádí přesnost až 95,8%. Domácí test na covid ze slin je vhodný i pro děti, jeho použití je snadné a bezbolestné.

POZOR: Domácí testy na koronavirus jsou pouze orientační na možnou přítomnost viru COVID-19 a nenahrazují odborné potvrzení z odběrného místa.

Kde koupit test na covid pro domácí použití?

V Česku jsou domácí testy na covid již poměrně snadno k dostání. Koupíte je ve vybraných e-shopech a lékárnách.

Rapid test Newgene s účinností 95,8%

Domácí Rapid test NEWGENE Bioengineering dosahuje nejlepších výsledků na trhu s volně dostupnými rychlotesty a má klinickou účinnost 95,8%.

Kolik stojí Rapid test na koronavirus?

Cena jednorázového testu se pohybuje kolem 300 Kč.

Jaké jsou výhody Rapid testu na koronavirus ze slin?

  • Výsledek získáte do 15 minut
  • Klinická účinnost: 95,8%
  • Snadné a bezbolestné testování ze slin (nikoliv ze stěrů)

Respirátor FFP2

Přibalte si na cestu dezinfekci a jednorázové roušky nebo respirátory FFP2 pro opakované použití. Budou se vám hodit na letištích, v letadle, obchodech a na dalších místech kde jsou povinné.

5/5 - (1 hlasů)

Jaký je váš názor?