Zážitky na doma – co dělat doma, když nemůžeme cestovat?

Na to, že si na nějaký čas dáme pauzu od cestování, už si začínáme pomalu zvykat. Většina z nás v následujících dnech úplně neplánuje výlety. Ale co dělat, když teď nemůžeme cestovat? Máme pro vás pár tipů, jak zůstat v cestovatelské náladě a zabavit se z pohodlí domova.

Konečně se můžete naučit věci, které jste dlouho odkládali, protože na ně nebyl čas. I doma můžete prožívat řadu menších i větších zážitků a to jak sami, tak se svými nejbližšími. Stačí jen být online,  protože v dnešní době se vše postupně přesouvá do online světa. Dokonce i oblast vzdělávání. Online kurzy jsou teď v kurzu!

Tipy na zážitky doma

✅ Zpeněžte své fotky

Jestli dobře fotíte a máte spoustu fotek, které by se hodily ostatním, zkuste online kurz, který vás naučí jak pracovat s fotobankou Shutterstock. V online kurzu se dozvíte, jakým způsobem můžete své fotky zpeněžit.

Zjistit více o zážitku

✅ Naučte se online anglicky

Umět cizí jazyk se hodí vždycky. Pokud vám v minulosti jazyková bariéra komplikovala cestování, je právě ideální čas to napravit. Vyzkoušejte on-line kurz angličtiny za 1 Kč s nejmodernější on-line platformou na českém trhu EasyLingo. V nabídce jsou i další jazyky.

Získat kurz angličtiny za 1 Kč

✅ Objevte svět přes Google Street View

Prostřednictvím služby Street View od Google Maps si můžete prohlédnout různé kouty světa. V Česku se můžete vydat na virtuální prohlídku nově zrekonstruovaného Národního muzea, do Českého krumlova, centra Prahy nebo na řadu hradů a zámků.

✅ Naučte se správně degustovat vína

Udělejte si online degustaci vín přímo ve svém obýváku. Výhodou je, že si na ní můžete udělat čas kdykoliv budete chtít. Nechte si domů dovést degustační balíček se 6 víny a pusťte si ke každému ochutnávanému vínu krátké video, které vám víno představí.

Zjistit více o zážitku

✅ Vyzkoušejte NETFLIX - 1 měsíc získáte ZDARMA

Na Netflixu můžete sledovat ty nejlepší seriály a TV pořady kdekoliv a kdykoliv. Netflix patří mezi nejoblíběnější streamingovou platformou dneška. Netflix nabízí zdarma 30 dní na zkoušku. Akce platí jen pro nové zákazníky, pak je nutné službu platit.

TIP: Když budete chtít Netflix prodloužit po 30 dnech, členství jednoduše před uplynutím zkušební doby zrušíte a opět zaregistrujete např. na jiného člena domácnosti (tedy na jinou e-mailovou adresu) a zadáte jinou platební kartu.

Vyzkoušet na 30 dní zdarma

✅ Zkuste online psí školku

Teď, když jste procházky venku museli omezit na minimum, je fajn vymyslet pro psa jinou aktivitu, aby vybil svou nahromaděnou energii. Zkuste online psí školku. V ceně zážitku je 19 lekcí zaměřených na základní poslušnost, ebook a online poradenství.

Zjistit více o zážitku
5/5 - (1 hlasů)

Jaký je váš názor?